Dobrze przyswajalna kreatyna, najlepiej w rozsądnej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 30 paź 2017, 1:45

Sporo ćwiczę i ostatnio mój trener powiedział że dobrym pomysłem w moim przypadku będzie suplementacja kreatyną. Niestety czytałem że część preparatów z tym związkiem w składzie nie spełnia swoich zadań. Znacie coś lepszego?

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 30 paź 2017, 2:59

Generalnie to chodzi o to by przyjmować aktywną kreatynę a nie kreatyninę, bo ta druga w gruncie rzeczy nic nie robi. Ale konkretnego suplementu z odpowiednim składem mówiąc szczerze nie znam.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 30 paź 2017, 3:54

Poszperać warto w sieci – na AptekaMini.pl jest sporo suplementów. Mój mąż i ja zwykle coś tam dla siebie znajdujemy.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 30 paź 2017, 4:26

Z dostępnych w tym momencie supli z kreatyną to w zasadzie tylko ten wygląda sensownie: http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-kre-alkalyn-2500-mega-caps-1250mg-12.html. Opinie o tym produkcie są dobre, przede wszystkim jest rzeczywista przyswajalność a nie pozorowana. Jak trenujesz to powinno styknąć bo jednak kreatyna na rozbudowę masy to dobrze znany patent :)

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 30 paź 2017, 5:24

Kojarzę tę aptekę, kupowałem tam żel na ząbkowanie mojego szkraba, efekty pozytywne http://www.apteka-internetowa-24.pl/dentinox-n-zel-na-dziasla-10g.html. Sporo opcji do wyboru. Co do tego żelu to mój kumpel z pracy też stosuje u córeczki i jest zadowolony. Profilaktycznie też ją warto mieć bo ząbkowanie lubi się przyczaić ;)

Postautor: xelda » 30 paź 2017, 7:55

Też powinnam pomyśleć o takiej suplementacji ponieważ sama ćwiczę. Dzięki za inspirację ;)

Wróć do Offtopic