Co sądzicie o tej ofercie?

Postautor: mylna » 18 lis 2016, 1:44

Przeglądając ofertę hurtowni odzieżowych online znalazłam coś takiego: http://wolka24.com/odziez. Podobają mi się te ciuchy i ceny też wydają się bardzo dobre, ale zastanawiam się, czy to jest dobra jakość, na zdjęciu trudno to ocenić… może ktoś ma z tą hurtownią jakieś doświadczenia i podzieli się opinią, czy oferuje nie tylko ładne i tanie, ale i dobre produkty?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 18 lis 2016, 1:56

A czy wszyscy szukają świetnych jakościowo ciuchów? Z moich doświadczeń wynika że wcale nie, klienci przede wszystkim chcą żeby było tanio i żeby ładnie wyglądały, moda jest zwłaszcza ważna dla kobiet i młodzieży, dzieci chcą żeby było ładnie i rodzice często im ulegają. Jakość jest najważniejsza moim zdaniem dla facetów ale i tak priorytetem zawsze jest cena, zwłaszcza w obecnych czasach. Więc jak cena tych produktów jest dla ciebie dobra to moim zdaniem nie ma co się zastanawiać

Postautor: mylna » 18 lis 2016, 2:08

Może masz rację, co do dużej części klientów na pewno ale ja nie chcę też sprzedawać w moim sklepie byle czego, to kwestia ambicji :) cena jest dla mnie ważna, bo chcę zarobić, ale jakość też, stąd to pytanie

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 18 lis 2016, 3:56

Jasne, rozumiem :)

Postautor: xelda » 18 lis 2016, 5:00

Mnie jest dobrze znana ta hurtownia Wólka Kosowska znajduje się niedaleko Warszawy i ja właśnie w niej się zaopatruję. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, o jakość nie masz co się martwić bo hurtownia przywiązuje do tego bardzo dużą wagę. Ważna jest też dla niej moda, co zauważyłaś :) Polecam więc robić tam zakupy, jestem pewna że będziesz zadowolona i twoi klienci też :)

Postautor: mylna » 18 lis 2016, 7:53

Wielkie dzięki za rzeczową i konkretną wypowiedź, teraz już nie będę się bała :) Pozdrawiam serdecznie

Wróć do Biznesowo