Tani hosting

Awatar użytkownika

Tani hosting

Postautor: marzycielka » 11 sie 2016, 3:37

Cześć. Właśnie założyłam swoją firmę. Chciałabym posiadać jeszcze do niej stronę internetową, ale taką wiecie, zrobioną profesjonalnie. Z dobrym hostingiem, domeną .com i w ogóle ze wszystkimi bajerami. No i dobrze by było, gdyby to nie padło po miesiącu działania, bo jednak startuję ze wszystkim poważnie i chce, żeby to wszystko było konkretne, fajne i dobre. Dacie radę może mi pomóc?

Awatar użytkownika

Tani hosting

Postautor: DrBen » 11 sie 2016, 5:59

Witaj. Pewnie, że damy. Skoro Cię interesuje tania domena .com to chyba będę mógł Ci pomóc, tylko musisz mi konkretnie powiedzieć, że jesteś zainteresowania, to wtedy odnajdę link do tej strony, z której ja ostatnio korzystałem i Ci wtedy go prześlę, żebyś też mogła z tego korzystać.

Awatar użytkownika

Tani hosting

Postautor: marzycielka » 11 sie 2016, 8:20

Pewnie, że chcę! W ogóle to zdążyłam już poczytać, że jeśli chodzi o domeny ceny mogą się prezentować różnie i ogólnie to trzeba zrobić całkiem duży research, żeby znaleźć jakąś firmę, która wszystko postawi, żeby działało i jeszcze na dodatek ceny też ustawi na takim poziomie, żeby było opłacalnie i wygodnie. Czy to jest prawda? Możesz się do tego jakoś ustosunkować? Chętnie poznam Twoją opinię, bo wnioskuję, że jesteś jednak bardziej doświadczony niż ja

Awatar użytkownika

Tani hosting

Postautor: DrBen » 11 sie 2016, 11:14

No tak, tak to wygląda. Niestety trzeba na każdym kroku i sprawdzać ceny różnych konkurencji, bo czasami się okazuje, że można słono przepłacić Na szczęście udało mi się znaleźć tą stronę. Tutaj: https://www.hekko.pl/promocje.html wbijasz i będziesz miała ofertę obecnie trwających promocji i może się okazę, że zapłacisz mniej za to, co tam chcesz. A ogólnie o hostingu możesz poczytać tutaj: https://www.hekko.pl/hosting_www.html Firma jest dobra, mogę Ci ją bez problemu polecić.

Wróć do Komputerowo