Indywidualny kurs wizażu

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Zeta » 07 lip 2016, 21:00

Witajcie, jestem zainteresowana kursem wizażu. Jednakże byłam już na kilku tego typu szkoleniach i w grupie nie nauczyłam się niczego nowego a może po prostu prowadzący nie chcieli sprzedać zbyt wielu sekretów żeby nie robić sobie konkurencji. Z resztą nieważne! Interesują mnie kursy indywidualne. Macie może jakieś propozycje w tym zakresie?

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Patrycja » 07 lip 2016, 22:51

Polecam indywidualną naukę z panią Anną Rumińską z Warszawy. Byłam u niej na takich szkoleniach, ale też na grupowych – i ani razu nie odczułam że wyszłam ze szkolenia z niczym. Musze przyznać że profesjonalne podejście i na prawdę widać że chce czegoś nauczyć swoich kursantów.

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Zeta » 08 lip 2016, 1:24

Czy ta pani prowadzi jakieś swoje studio? Może mi ktoś podać namiary – najlepiej stronę internetową?

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Burza » 08 lip 2016, 3:46

jej oficjalna strona to http://www.makeupstudio.net.pl/ – tam znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. Jeśli chodzi właśnie o krąg profesjonalnych i doświadczonych wizażystek to z zamkniętymi oczami można tą panią polecać. Prowadzi własne studio i ma na swoim koncie pracę na planach filmowych – m.in. kampanie telewizyjne i prasowe z Anetą Kręglicką, z Magdą Różczką, Tamarą Arciuch, na planach seriali, programów telewizyjnych, pokazów mody czy teledysków. Tyle co pamiętam, ale ta lista jest naprawdę bogata i mówi sama za siebie.

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Zeta » 08 lip 2016, 4:10

Dokładnie tak. Nie spodziewałam się że taką gwiazdę mi polecacie, ale aż na maksa zmotywowałam się do udziału w szkoleniu prowadzonym przez panią Anię.

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: jadwinia » 08 lip 2016, 5:49

A czy ta pani wykonuje również zlecenia od prywatnych osób na szczególne okazje? Chodzi o usługi wizażystki dla panny młodej. Chciałabym siostrze zafundować specjalistkę.

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: Patrycja » 08 lip 2016, 7:23

Jasne! Wykonywanie warszawiankom makijażu i fryzury ślubnej to częste jej zajęcie. Znam wiele osób, które korzystały z jej usług. Nie tylko panny młode i nie tylko na śluby.

Awatar użytkownika

Indywidualny kurs wizażu

Postautor: danka1980 » 08 lip 2016, 10:15

Zgadzam się z przedmówczynią. Regularnie – podczas szczególnych imprez korzystam z usług tej wizażystki i nie chcę zmieniać na nikogo innego – nie zamieniałabym za żadne skarby. Ta kobieta potrafi idealnie spasować makijaż z urodą, wyciągnąć wszystkie atuty urody, skryć jej wady… po prostu geniuszka…

Wróć do Edukacyjnie