Bielizna ślubna, gdzie tanio kupię?

Postautor: mylna » 30 maja 2016, 4:18

Niedługo biorę ślub i od jakiegoś czasu próbuję znaleźć perfekcyjną bieliznę. Mam delikatną suknię na ślub i chciała dobrać do tego ładną bieliznę, ale niestety w internecie nie mogę nic znaleźć.

Postautor: xelda » 30 maja 2016, 6:39

Według mnie ciężko jest kupić fajną bieliznę damską online. Wiadomo, że w sklepie też nie przymierzasz tego wszystkiego tak dokładnie, ale zawsze możesz nałożyć sobie i zobaczyć jak to mniej więcej wygląda.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 30 maja 2016, 7:39

Ja zawsze wzbraniałam się przed zakupem biustonoszy w sklepie internetowym ale od jakiegoś czasu zamawiam sobie bieliznę na allegro i w sklepach. Nie wiem od czego to zależy, ale nie miałam jeszcze problemu żeby coś nie pasowało. Czasem coś gorzej leży, ale jest to taki dość mały problem :D

Postautor: mylna » 30 maja 2016, 8:02

Przestawiłam się na szukanie w internecie ponieważ w sklepie stacjonarnym mają bardzo marny wybór. Druga sprawa jest taka, że bielizna ślubna jest bardzo droga a wszystkie koszty związane ze ślubem i tak są dość duże.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 30 maja 2016, 8:26

No ja kupiłam bieliznę nocną online a namiary na sklep wysłałam ci w prywatnej wiadomości. Ogólnie to nie polecam zakupów przez internet chyba że tak jak ja korzystała byś z jednego sklepu. Wtedy wiem jaki rozmiar mam kupić i mam pewność, że będzie on idealnie pasować.

Postautor: mylna » 30 maja 2016, 10:04

Dzięki za link. Znalazłam na jednej ze stron fajny komplet na ślub. Zamówienie już poszło, bo zestaw jest dość tani i nawet jeżeli coś z nim będzie nie tak to zamówię inny. Nie chcę wydawać miliona złotych na stanik i majtki, które założę w dniu ślubu a potem będą leżeć w szafie. Jak tylko paczka do mnie przyjdzie to wrzucę zdjęcia i jakąś opinię na temat produktów.

Wróć do Modnie