Wiklinowe meble do ogrodu?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 14 mar 2016, 2:27

Witam, chciałbym się poradzić. Zastanawiam się nad zmianą wystroju swojego ogrodu. Nie chodzi mi o kwiaty czy inne rośliny, a o meble ogrodowe. Od zawsze podobały mi się wiklinowe, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Nie wiem, może wiklina już dawno wyszła z mody, ale świetnie pasowałaby na moim tarasie. Może możecie poradzić coś innego, alternatywnego? Będę wdzięczny, w końcu wiosna idzie, niedługo imprezy tarasowe będziemy urządzać.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 14 mar 2016, 5:06

Witaj. Jak dla mnie pomysł zupełnie beznadziejny. Takie meble były modne chyba ze dwadzieścia lat temu jak nie dalej. Ja wybrały coś bardziej praktycznego. Fajne i stylowe mebelki do ogrodu w Poznaniu można wyhaczyć, gdzieś nawet robią tam na specjalne zamówienie. Ja dymna twoim miejscu dobrze się rozejrzał. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 14 mar 2016, 6:32

Hej chłopaki, a ja tam jestem za takimi meblami. Jeśli masz odpowiednie zaplecze na przykład ładne patio lub taras to na pewno będzie pięknie wyglądało takie wyposażenie do ogrodu z drewna. Co prawda zgadzam się z kolegą przede mną, że w Poznaniu mają na prawdę eleganckie propozycje.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 14 mar 2016, 9:00

Witam, wiklina jak dla mnie nie jest wygodna, drewno mało wytrzymałe, chyba najlepsze są meble z plastiku.

Wróć do Ogrodowo