Kozaki przez Internet – czy warto?

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 14 cze 2016, 1:50

Znalazłam wyjątkowo ładne kozaczki w sieci, ale troszkę boję się zakupu takich butów przez internet, bo nie ma mozliwości ich wcześniejszego przymierzenia. Cena jest naprawdę wyjątkowo atrakcyjna i biję się z myślami, czy je kupić. A co, jesli nie będą pasować? Kupujecie kozaki przez Internet?

Awatar użytkownika

Postautor: Inferna » 14 cze 2016, 2:42

Moim zdaniem możesz śmiało zamówić te kozaki sklep online pewnie ma jakąś procedurę zwrotu. Przeczytaj sobie dokładnie regulamin sklepu, ale z tego co wiem, to na odesłanie nie pasujących butów kupionych przez Internet masz dwa tygodnie czasu, także naprawdę sporo. Najlepiej zanim złożysz zamówienie to dokładnie zmierz długość wkładki, dzięki temu takie buty przynajmniej będą pasowały rozmiarowo.

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 14 cze 2016, 5:41

A co za roznica kozaki czy buty sportowe. Wiadomo, ze do konca nie nikt nie wie, czy buty sa wygodne czy nie dopoki nie zalozy ich na noge. Pamietaj, ze buty ktore nie beda ci pod jakims wzgledem odpowiadaly, zawsze mozesz odeslac do sklepu. Przynajmniej ja tak mialem, ale przypuszczam ze jest tak samo jesli chodzi o buty damskie sklep internetowy ma obowiazek przyjac zwrot bo takie jest prawo. Wiadomo, ze lepiej zamawiac buty dobre rozmiarowo, zeby pozniej nie miec problemu z odsylaniem towaru, ale pamietaj ze taka furtka istnieje.

Postautor: mylna » 14 cze 2016, 6:30

Jasne, że warto! Buty w sieci praktycznie zawsze są tańsze niż te w sklepach stacjonarnych, a poza tym masz ich znacznie większy wybór. Zobacz sobie tylko na tę stronę. W jakim sklepie stacjonarnym, w jednym miejscu, znajdziesz tyle butów dla mężczyzn? W zadnym. Ja uwielbiam zakupy w sieci i na ogół nie mam powodu do zwrotu zamawianego towaru, także szczerze zachęcam.

Wróć do Modnie