Jak skutecznie odmłodzić sobie twarz?

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 20 kwie 2016, 14:43

Witajcie wszyscy. Słuchajcie mam do Was pytanie. Jestem dosyć młodą kobietą, a mimo wszystko wiek mocno odcisnął się na mojej twarzy. Mając nieco ponad 30 lat niektórzy dają mi 40 i więcej. Nie jest to przejaw jakiejś próżności, czy czegoś, ale po prostu chcę się poczuć ładnie, tym bardziej, że wciąż nie mam stałego partnera. Co polecacie, żeby trochę temu ciału dać młodszego wyglądu?

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 20 kwie 2016, 16:41

Ale wiesz, że facet nie pokocha Cię za wygląd, tylko za to, jaką jesteś? Wygląd jest tylko przystawką do całości

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 20 kwie 2016, 19:10

Stary, nie oszukuj jej, ani siebie, przecież doskonale wiemy, że pierwsze, na co zwracamy uwagę, to wygląd. Charakter dopiero decyduje o tym, czy przy dziewczynie chcemy zostać, czy nie.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 20 kwie 2016, 21:55

Może i Ty, ja się świetnie dogadywałem z dziewczynami, które nei są dla mnie archetypem piękności, ale po prostu osobowość miały świetną.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 20 kwie 2016, 23:11

Panowie… jałowa dyskusja, jeden lubi pomarańcze, drugi jak się go głaszcze. Dziewczyna prosi o pomoc, a nie o Wasze wywody dotyczące tego, który jakie dziewczyny lubi. I ja się jej wcale nie dziwię, jak jej w wieku trzydziestu lat dają czterdziechę. Kochana, według mnie, to przede wszystkim nie baw się w jakieś półśrodki, jak maseczki i inne bzdurki. Lepiej wybrać się do profesjonalnego spa, w którym się Tobą zaopiekują i jeszcze dodatkowo doradzą, jak podtrzymywać te efekty.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 21 kwie 2016, 1:27

No dobrze… a jakie zabiegi myślisz, że byłyby dobre? Chodzi o redukcję zmarszczek, może trochę powiększenie oczu.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 21 kwie 2016, 3:54

Wiesz co, teraz jest taka fajna nowalijka. Dokonują liftingu twarzy za pomocą nici. Wiem, brzmi to co najmniej kosmicznie, ale to prawda! To zabieg gdzieś z dalekiego wschodu. Przy czym efekty wyglądają naprawdę rewelacyjnie, nie jesteś napuchnięta jak od botoksu, tylko masz ładną, gładką skórę.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 21 kwie 2016, 4:53

Rozumiem, że to na samo wygładzenie skóry, a coś na poprawę cery?

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 21 kwie 2016, 5:43

To wiesz co, tak jak Ci mówiłam, najlepiej, jakbyś się udała nawet nie tyle do jakiegoś miejskiego spa, tylko na jakiś czas po prostu wyjechała na wczasy do całego ośrodka. Tu masz na przykład świetną ofertę kompleksowego odmładzania twarzy wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-skory-twarzy i to nie samym liftingiem, tylko właśnie za pomocą substancji odżywczych. Mówię to z doświadczenia :)

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 21 kwie 2016, 5:51

Szczerze mówiąc, nigdy nie byłam w takim miejscu, to rzeczywiście skutkuje?

Następna

Wróć do Modnie