Dobry strój do pracy.

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Pika » 22 sie 2016, 20:40

Właśnie zaczynam nową pracę. Jest to zupełnie inny etat, jak do tej pory miałam, bo z małego biura przenoszę się do korporacji w dużym mieście, a konkretnie w Poznaiu. Tam będę pracowała jako asystentka i muszę wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Pomóżcie mi proszę w znalezieniu dobrej firmy, która mnie ubierze :)))

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Lejla » 22 sie 2016, 21:24

Jeśli mieszkasz w Poznaniu, to masz praktycznie pod nosem dobry sklep, a powiedziałabym nawet, że bardzo dobry. To Loretti Boutique, gdzie masz najlepsze ciuchy, jeśli chodzi o włoską branżę odzieżową. Jest tam praktycznie wszystko od butów, ubrań i torebek, po jeansy.

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Burza » 22 sie 2016, 22:45

Faktycznie można tam dostać wszystko. Ja bardzo lubię wloskie ubrania, bo to jednak wysoka jakość i niecodzienne wzory. Akurat jeśli chodzi o nową robotę, to może z ekstrawagancją bym nie przesadzała, bo może to być źle odebrane. Raczej stonowane koloeryu i wzornictwo, żeby nie rzucać się w oczy zbytnio.

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Pika » 23 sie 2016, 1:41

Nie no wiem, że tak powinno być.. Sprawę zresztą wybadam po pierwszych dniach w prachy. Wtedy się okaże, czy mogę liczyć na jakieś luzy, jeśli chodzi o kolorystykę ubrań i tak dalej. A o tym sklepie to faktycznie czytałam, ale jakoś mi ostatnio umknął :)))

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Patrycja » 23 sie 2016, 4:33

To dobry sklep, bo mozesz tam robić nie tylko dobre zakupy jęśli chodzi o jakość, ale możesz to zrobić przez internet :))) Wszystko szybko i sprawnie. Dostępne jest tam marka Elisabetta Franchi sklep internetowy jest naprawdę godny polecenia :)))

Awatar użytkownika

Dobry strój do pracy.

Postautor: Kwazar » 23 sie 2016, 6:32

A ja Wam powiem, że moja żona to tam i oficjalne i mniej oficjalne ciuchy kupuje...Skąd o tym wiem, bo sam za te ciuchy płacę kartą kredytową :))) Ostatnio płaciłem za jeansy od Takeshy Kurosawy, ale było warto.

Wróć do Modnie