Szukam drewnianych ogrodzeń z Poznania

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 06 lip 2017, 8:42

Witam wszystkich. Czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu firmy zajmującej się montażem drewnianych ogrodzeń w Poznaniu? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję bo sprawa jest dosyć pilna a ja niestety nie mam na ten temat zielonego pojęcia.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 06 lip 2017, 9:20

Dobra i niedroga firma - n-instalacje.pl/ogrodzenia-drewniane/. Polecam szczególnie z tego powodu że robią bardzo wytrzymałe ogrodzenia drewniane Poznań jak dotąd w tej dziedzinie nie ma nikogo lepszego. Ogradzałem niedawno ranczo, całkiem spory kawałek ziemi a gdybym miał jeszcze raz szukać firmy i się decydować to nic bym nie zmienił. Drewno jest zdrowe, wyselekcjonowane i porządnie zabezpieczone, a sam montaż nie pozostawia nic do życzenia. Mam nadzieje że pomogłem.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 06 lip 2017, 9:44

Też sporo słyszałam o n-instalacje.pl. Gdybym miała domek czy kawałek ziemi to też bym się na nich zdecydowała, bo ogrodzenie parkingu które zrobili przy mojej firmie wygląda solidnie i estetycznie. O kosztach nic nie wiem ale gdyby byli jakoś bardzo drodzy to na pewno szef by się nie zdecydował :P

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 06 lip 2017, 11:38

hehe jak to mawia mój kolega: szef może być skąpy żeby tylko dobrze płacił :P. Dziękuję za informacje o firmie i opinie. Na pewno wezme to pod uwage :).

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 06 lip 2017, 12:54

Na twoim miejscu bym się tak nie wczuwał w ogrodzenia. Wiadomo że ma być niedrogo i solidnie no i tyle.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 06 lip 2017, 13:53

Oczywiście ale musze przecież dowiedzieć się gdzie jest niedrogo i solidnie prawda? Nie wczuwam się tylko chcę dobrze wybrać bo jest to jednak spory koszt a oglądać potem jakiś brzydki defekt to nic miłego. Pozdrawiam.

Wróć do Ogrodowo