Gdzie można kupić najwyższej jakości kołdry?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 07 mar 2017, 22:14

Czesć. Może Wy mnie uratujecie. Żona moja zapragnęła wymienić kołdry. No to wsiedliśmy do samochodu i zjeździliśmy dosłownie całe miasto. Z niczego nie była zadowolona. W końcu zdecydowaliśmy, że poszukamy w Internecie. Ale jeśli ma to wyglądać podobnie jak prawdziwe zakupy, to chyba przegrzejemy łącza. Dlatego uprzedzam wirtualne łowy i zadaję pytanie tutaj. Czy ktoś z Was zna jakiś dobry sklep oferujący wytrzymałe i ciepłe (koniecznie ciepłe!) kołdry?

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 07 mar 2017, 22:28

Skąd ja to znam? U nas zawsze tak samo. Jak tylko coś trzeba kupić do domu, to od razu wyruszamy w eskapadę niczym w góry. Z kołdrami niestety nie pomogę, ale pewnie temat przyciągnie wkrótce kilku ekspertów. ;)

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 07 mar 2017, 22:59

Hej! Czuję się wywołana do tablicy. :) Bo o tym temacie jakieś tam pojęcie mam. Jeśli chodzi o kołdry najwyższej jakości, to tylko tutaj: https://poscielrodzinie.pl/. Idealny wybór rozmiarów, możliwość zamówienia kołder o różnej grubości i szybka dostawa - najważniejsze atuty sklepu. A same produkty też są bardzo dobrze wykonane, przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Co najważniejsze - mają oddychającą powierzchnię (dzięki bawełnie i gęsiemu puchowi). No, to chyba tyle.

Awatar użytkownika

Postautor: Inferna » 08 mar 2017, 0:25

O, skoro mamy eksperta, to zadam pytanie o te szwy. To rzeczywiście działa? Puch się nie przemieszcza, kołdra jest „stabilna”?

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 08 mar 2017, 0:37

Oj, już bez przesady z tym ekspertem. Po prostu mam kontakt z kupioną u nich pościelą. Tak, te kołdry naprawdę są „stabilne”. Struktura jest tak zaprojektowana, żeby nic się nie przemieszczało, a całość dodatkowo wzmocniono bizą, więc kołdra jest też wytrzymała. A to jeszcze nie wszystko. Stosowana przez nich bawełna sprawia, że puch nie wydostaje się na zewnątrz. To ważne. Wyobraźcie sobie, ile byłoby sprzątania po zmianie poszewek. ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Inferna » 08 mar 2017, 3:29

Okej, bardzo dziękuję. Jeszcze skontaktuję się z jakimś konsultantem, żeby się upewnić na 100%. :)

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 08 mar 2017, 6:14

Ja też dziękuję. Pewnie nie zniósłbym kolejnej wyprawy w nieznane (np. do sąsiedniego miasta) lub przeczesywania Internetu, choć niewykluczone, że to drugie i tak mnie czeka. Mam nadzieję, że kołdry przypadną małżonce do gustu i że doceni te wszystkie rozwiązania. Kilka zalet muszę sobie utrwalić w pamięci, żeby później jej powiedzieć o tym, jakie to ważne. :)

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 08 mar 2017, 8:56

Widzę, że powstał już demoniczny plan! Spokojnie, gdybyście mieli pytania, piszcie wiadomości. :) Mogę nawet jakieś zdjęcia podesłać.

Wróć do Domowo