Projekt ogrodu od czego zacząć?

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 16 sty 2017, 2:45

Widziałem ostatnio kilka pięknych ogrodów, które sprawiły, że i mnie zaczął się marzyć zielony teren z prawdziwego zdarzenia. Mam wizję na powiedzmy 20 procent tego ogrodu, ale z ressztą to nie wiem co zrobić. Jak myślicie od czego by tu zacząć całą analizę, aby projekt wyszedł idealnie?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 16 sty 2017, 5:38

Chłopie daj sobie spokój ze swoimi projektami. Jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie to gwarantuje Ci, że zawsze coś nie bedzie pasowało. Wiem to po sobie chciałem sam zaaranżować sobie ogród, a co z tego wyszło to szkoda gadać. Daj się wykazać profesjonalistom, którzy już od samego początku ustalą czego tak naprawdę Ci potrzeba.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 16 sty 2017, 7:53

Kolega ma całkowitą rację. Po co robic sobie problem, jak prace, która Tobie z pewnością zajmie wiele godzin mogą wykonać projektnaci, którzy wiele ogrodów już stworzyli. Ja znam jedną z takich firm. Ich ofertę znajdziesz tutaj http://www.ogrodyporosa.com.pl/aranzacje-ogrodow, rzuc okiem i zobaczysz jak bardzo to wszystko jest proste.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 16 sty 2017, 8:48

Rzeczywiście, że też od razu o tym nie pomyślałem...Nie znam ani technik, ani też nie mam narzędzi odpowiednich do wykonanai wielu prac.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 16 sty 2017, 10:29

Możesz mi wierzyć i koleżance także, że jeśli wybierzesz wspomniana oferte to podejmiesz współrpacę z najlepszą firmą z branży, z którą wiele osób miał już do czynienia. Oferują swoje usługi w całym kraju, a to bardzo duży atut dla firm z tej branży.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 16 sty 2017, 13:12

Zgadza się, że działają w całej Polsce. Ja na przykład korzystałam z tej oferty http://www.ogrodyporosa.com.pl/zielona-gora w Zielonej Górze. Oczywiscie nie ma znaczenia miasto, bo projekt jest zawsze na odpowiednio wysokim poziomie.

Wróć do Domowo