Co sądzicie o szklanych płytach?

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 09 sie 2016, 0:32

Cześć :) Potrzebuję tutaj Waszej małej opinii na pewien temat. Ostatnio jak przeglądałam sobie sieć to trafiłam na takie kuchenne płyty ze szkła i wpadłam na pomysł, że w sumie fajnie by było coś takiego zamontować u siebie. Wiecie, tak może nad blatami, żeby to ładnie wyglądało. Teraz mam akurat białą i nagą ścianę, więc nie wygląda to za ciekawie, ale takie płyty to były świetne. Chyba. Co myślicie?

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 09 sie 2016, 0:57

Ja myślę, że to jest świetny pomysł. Sam też niedawno czytałem co to jest fototapeta na szkle do kuchni i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Na przykład że występują na różnych rodzajach szkła i że ogólnie czasami można jeszcze samemu wybrać odpowiedni rozmiar, wzór i firm, które się tym zajmują Ci po prostu wszystko robią na wymiar i zgodnie z Twoją specyfikacją. Ogólnie to świetna sprawa raczej.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 09 sie 2016, 2:13

No właśnie też mi się wydaje, że to jest dość ciekawy pomysł dlatego właśnie bym coś takiego chciała. Mam tylko nadzieję, że to wygląda jakoś ciekawe i że można to łatwo w czystości utrzymać. A skoro już mowa o fototapetach, to wiesz może gdzie dostanę jakieś ładne i ciekawe? :D

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 09 sie 2016, 4:44

Hm. Ostatnio widziałem pomysłowe fototapety na stronie fototapetka.eu i powiem Ci, e tam są chyba najlpesze jakościowo, z jakimi do tej pory miałem do czynienia. No i ceny też są bardzo fajne, a tak mi się wydaje, że o to czasami jest trudno, żeby i cena była dobra, i jakość jeszcze do tego idealna.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 09 sie 2016, 7:39

Wiesz co, weszłam na tą stronę co mi podałeś i od razu znalazłam fototapety Uliczki greckie – F12 mnie najbardziej interesowały i wchodzę tam, proszę i są. :D nawet nie masz pojęcia, ile się naszukałam takich fototapet, a tutaj one są na wyciągnięcie ręki :D

Wróć do Domowo