Instalacja gazowa w kuchni

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 25 lip 2016, 2:57

Cześć. Mamy w domu pewien problem z gazem. Szukamy jakiegoś specjalisty który by nam pomogł się z tą sprawą trochę uporać. Do kogo mamy się z tym zwrócić? Chodiz też między innymi o założenie nowej instalacji do kuchni, która właśnie powstała. Zależy nam na tym, że to była jakaś sprawdzona firma, której zdecydowanie można zaufać i wierzyć, że wszystko będzie zrobione z najwyższym bezpieczeństwem. Wiadomo gaz to gaz i tutaj nie może być żadnych żartów i niedopracowań. Znacie może kogoś takiego?

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 25 lip 2016, 4:38

Myślę, że tutaj się warto w interencie rozejrzeć ja jakimiś firmami, które świadczą takie usługi w Twoim mieście. Tak mi się wydaje, że to raczej nic trudnego sammeu znaleźć sobie taką firmę i jakieś opinie poczytać, dowiedzieć się co i jak. To nie boli :)

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 25 lip 2016, 6:00

No właśnie jakoś nie ufam takim opiniom w internecie, one nie zawsze są szczere. Dlatego wolę wejść na forum i dowiedzieć się, co sądzą i polecają prawdziwi użytkownicy w takiej po prostu rozmowie. To jak będzie z tymi firmami? Ktoś coś poleci może?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 25 lip 2016, 8:48

Cześć. Może jak sprawdzisz sobie firmę http://www.ulgaz.pl/ to znajdziesz coś ciekawego, co Cię właśnie interesuje. Moim zdaniem warto ich sprawdzić, bo z tego, co wiem, to mają nawet całkiem spoko ofertę. I robią bezpiecznie, bez żartów. :P

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 25 lip 2016, 9:47

A miałeś u nich coś robione, załatawione? Czy może ze słyszenia tylko znasz, bo Ci ktoś polecił?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 25 lip 2016, 10:00

Najpierw ktoś mi polecił, ale miałem nimi do czynienia. Tak, kupiłem u nich tutaj http://www.ulgaz.pl/kuchenki/turystyczne kuchenkę turystyczną i powiem Ci, że śmiga ona naprawdę świetnie. Bardzo fajna jest, działa idealnie.

Wróć do Domowo