Usługi glazurnicze – ceny

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 30 cze 2016, 6:10

Witajcie. Orientujecie się może jakie są ceny za usługi glazurnicze? Kupilismy dom, niestety glazura w nim jest z czasów końcówki komuny. Na pewno nie da się tego pokazywać znajomym. Zależy mi na tym, aby firma była profesjonalna, przygotowana no i rzecz jasna…niedroga.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 30 cze 2016, 6:56

Cześć. Wydaje mi się, że to trochę niemożliwe, by była to firma, profesjonalna, a zarazem niedroga. Zazwyczaj fachowcy się cenią. No ale może się mylę. Niemniej jednak życzę powodzenia w szukaniu.

Postautor: mylna » 30 cze 2016, 7:57

Hejka chłopaki. Czemu niemożliwe, a właśnie, że są takie. Ceny płytkarza warszawskiego wcale nie muszą być kosmiczne. Ja kiedyś zatrudniłam malarza. Robotę wykonał na 6 z plusem, a wziął tyle, ile mój kolega chapnąłby od razu za wyniesienie śmieci. Oczywiście żartuję z tym kolegą, ale uważam, że fachowcy są też i tani.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 30 cze 2016, 9:21

Racja. Nie ma, co panikować tylko dobrze poszukać. Ja znalazłem o taką firmę http://glazurnictwociszewscy.pl/ wydaje mi się, że cennik jest wprost przystosowany do takich prac. Nie jest drogo. Mam nadzieję, że w jakiś sposób was oświeciłem :D

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 30 cze 2016, 10:39

Zapewnij wyżywienie, daj na flaszkę to i ja położę:P

Wróć do Domowo