Dobre aranżacje.

Awatar użytkownika

Dobre aranżacje.

Postautor: Vdrakkainen » 20 cze 2016, 4:54

Tyle jest teraz firm, które tworzą projekty różnych wnętrz. Nie wiem na jaką się zdecydować, bo się po prostu nie znam. A chcę sobie urządzić mieszkanie, które będzie się odróżniało od tego wszystkiego co jest na rynku. Mam już dosć tych wszystkich mebli systemowych, które tylko na pierwszy rzut oka ładnie wyglądają.

Awatar użytkownika

Dobre aranżacje.

Postautor: DrBen » 20 cze 2016, 7:01

Ja też nie jestem zwolennikiem rozwiązań, które stosuje się w każdym domu. Lubie coś co jest tworzone tylko dla mnie. Jeśli chodzi o architektów to polecam Ci usługi marengo-architektura.com, którzy są w stanie wyczarowac niesamowite wnętrza.

Awatar użytkownika

Dobre aranżacje.

Postautor: Vdrakkainen » 20 cze 2016, 7:58

Nie znałem tej firmy, zresztą, tak jak pisałem nie bardzo orientuje się na tym rynku, wiec dlatego proszę o pomoc w tym przypadku.

Awatar użytkownika

Dobre aranżacje.

Postautor: DrBen » 20 cze 2016, 10:12

Tutaj możesz troche o nich poczytać marengo-architektura.com/o-nas/. Są dobrzy w tym co robią. Nawet jeśli masz tradycyjne mieszkanie w bloku to z pewnością urządzą je w nietuzinkowy sposób. Moi znajomi mieli ostatnio z nimi co czynienia i wyszło wszystko bardzo dobrze.

Dobre aranżacje.

Postautor: mylna » 20 cze 2016, 11:25

Jeśli szukasz architektów wnętrz w Krakowie to rada kolegi jest jak najbardziej na miejscu. Oni nie tylko tworzą, ale też doradzają, jak najlepiej wykorzystać wnętrza, żeby były one funkcjonalne, ze względu na osoby, które będą tam przebywały. Taka ergonomia jest bardzo ważna.

Awatar użytkownika

Dobre aranżacje.

Postautor: Lejla » 20 cze 2016, 13:06

U mnie aranżowali wnętrza krakowskiego oddziału mojej firmy. Wyszło perfekcyjnie. A wszystko to przy długich konsultacjach. Opowiedziałam wszystko na czym mi zależy, a oni słuchali. No i posłuchali bardzo dobrze, bo już pierwsza wersja projektu okazała się być idealna. Na pewno z nich jeszcze skorzystam.

Wróć do Domowo