Co zrobić jak firma położyła mi krzywo parkiet?

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 13 cze 2016, 6:02

Masakra, pewna firma w Katowicach, nie będę podawał nazwy, kompletnie spartaczyła robotę. Wszystko jest krzywe, są wzgórki i wybrzuszenia. Nie po płacę, żeby tak to wyglądało. Lepiej bym chyba sam zrobił no normalnie masakra.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 13 cze 2016, 6:28

To czemu sam nie zrobiłeś? mOże podłoże nie było przygotowane i nie dało się inaczej zrobić.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 13 cze 2016, 8:27

Dziwne ja nigdy nie miałam problemu w Katowicach z układaniem parkietów. Musiałeś źle trafić. U mnie też było krzywe podłoże i poradzili sobie z tym problemem. To jest ich zadanie i jak najbardziej wchodzi w zakres usług.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 13 cze 2016, 9:33

Generalnie w trudnych przypadkach lepsza jest deska podłogodowa Katowice słyną z parkieciarzy, którzy radzą sobie z takimi sytuacjami. Zgadzam się z koleżanką musiałeś źle trafić.

Postautor: xelda » 13 cze 2016, 10:00

Tak czy siak, firma powinna rozpoznać sytuację i poinformować cię o ewentualnych trudnościach i zaproponować jakieś lepsze rozwiązanie np. wspominą tu deskę. Zostawienie krzywego parkietu jest karygodne. Jeśli to nie ty upierałeś się przy takiej wersji możesz się sądzić o odszkodowanie. Albo im po prostu nie zapłać :P

Wróć do Domowo