Potrzebny dobry sklep z meblami dla dzieci

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 21 kwie 2016, 23:54

Witam. Tydzień temu wróciłem z zagranicy na stałe do Polski i chciałbym zrobić dzieciakom i żonie fajną niespodziankę. Pomyślałem o wymianie mebli w domu. Do salonu i sypialni już w zasadzie wszystko mam wybrane, pozostały mi jedynie pokoje dzeci, chłopca 6 lat i dziewczynki 8 lat. Wiecie może gdzie znajdę porządne i tematyczne meble w dobrej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 22 kwie 2016, 2:26

Cześć! W moim domu meblowałam pokój dziewczynki w Baby Best. Sklep poleciła mi siostra która kupowała tam fajne zestawy dla chłopców bliźniaków. Bardzo mi się spodobały bo były tematyczne, przemyślane i fajnie wykonane. Pewnego dnia po prostu pokazałam córeczce strone i podpytałam co jej się podoba, co by chciała. Potem już tylko poszło zamówienie, a mąż wszystko poskładał i mamy piekny pokój księżniczki :]. Naprawdę fajnie to wygląda i każdy kto nas odwiedza jest zachwycony efektem.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 22 kwie 2016, 5:00

Mogłabyś podrzucić mi adres stronki tego sklepu? Będę zobowiązany.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 22 kwie 2016, 7:22

Proszę bardzo: babybest.pl/. O meblach dla dziewczynki już ci opowiedziałam, dla chłopca wybierz coś zgodnego z jego zainteresowaniami albo zrób jak ja i podpytaj, pogadaj ;). Powodzenia i cierpliwości bo wybór jest tak duzy ze pewnie nie beda mogly sie zdecydowac.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 22 kwie 2016, 9:17

Hej! Mam pytanie, znalazłam takie łóżka na stronie tego sklepu: babybest.pl/47-lozka, szczególnie interesowałoby mnie łózko statek albo speed, ale przed zakupem chciałabym się dowiedzieć czy są one wygodne? Zależy mi na dobrym meblu który będzie fajnie wyglądał ale równie ważne jest to żeby dziecko dobrze spało.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 22 kwie 2016, 10:09

Kupiłem synowi do pokoju łóżko w kształcie samochodu i szczerze to sam czasem na nim spie :P. Kiedy wracam z pracy i chce troche posiedziec i pobawić się z synem to często mi głowa poleci na pare minut więc musi być bardzo wygodne. Pozdrawiam.

Wróć do Domowo