Budowa pieca kaflowego do gabinetu psychoterapii

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 16 lut 2016, 8:39

Witam wszystkich. Moi drodzy prowadzę od wielu lat gabinet, który pomaga ludziom rozwiazywac problemy i odnajdywać siebie i cel w życiu. Będąc za oceanem poznałam kolegów i koleżanki po fachu i moją uwagę zwrócił fakt iz wiekszosc z nich przyjmowala gosci w pokojach z kominkiem. Bardzo mnie to zainspirowalo i postanowilam pozwolic sobie na bardziej polski- piec kaflowy. Czy da się taki piec wstawić do pokoju bez wielkich przeróbek w kontrukcji? Zaznaczę że komin już mam.

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 16 lut 2016, 10:23

Hej. Najlepiej bedzie jesli poradzisz sie zduna, który taki piec wykona, ale podjerzewam ze nie bedzie problemu. A piec kaflowy to bardzo fajny pomysl, bo ogien i cieplo relaksuje ludzi i dzieki temu napewno bardziej się przed Toba otworza i wiecej wyniosa z wizyty. Powodzenia i sukcesów.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 16 lut 2016, 13:11

Zgadzam się z tym co napisał przedmówca. Kiedys interesowalam sie leczniczymi wlasciwosciami ognia i natrafiłam na fajny artykuł o piecach kaflowych, byl gdzies tutaj: kominki.org/piece-kaflowe-i-kuchnie . W kazdym razie stronka to taka baza wiedzy, która ne pewno cię zianteresuje bo zawiera informacje, różne pomysły i porady. Polecam bo warto, szczególnie jesli rozważasz zakup pieca.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 16 lut 2016, 13:39

Chyba wiem o czym mówisz bo kiedys czytalem tam o stosowaniu gliny w piecach, co powoduje ze oddaje ona jakies korzystne dla zdrowia pierwiastki pozytywnie wplywajace na czlowieka. Do gabinetu terapeutycznego bedzie jak znalazl.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 16 lut 2016, 13:53

Dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam. Bardzo mi pomogliscie.

Wróć do Domowo