Firma zajmująca się projektowaniem i sprzedażą balustrad.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 27 sty 2016, 5:48

Siema wszystkim. Jestem właścicielem firmy remontowej, trudniącej się głównie wykończeniówką. Teraz jesteśmy w trakcie wykonwania dużego zlecenia w Łodzi, obejmującego skupisko wysokich, nowoczesnych biurowców. Moja firma potrzebuje sprawdzonego producenta balustrad w Łodzi, który będzie w stanie w krótkim czasie zrealizować duże i skomplikowane zamówienie. Będę wdzięczny za namiary. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 27 sty 2016, 7:14

Siema. A w którym miejscu powstają takie nowiutkie biurowce? Akurat szukam powierzchni na biuro dla mojej firmy, więc chętnie się zorientuję jak będą się prezentować i jaki będzie koszt wynajmu. Dzięki.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 27 sty 2016, 7:40

Cześć. Jest u nas taka jedna firma, która świetnie realizuje indywidualne zamówienia. Na ich stronie www.metalstyl.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Są oni znani z pięknych i oryginalnych balustrad w Łodzi. Warto się z nimi skontaktować. Sam u nich kilkakrotnie coś zamawiałem i zawsze byłem zadowolony.

Awatar użytkownika

Postautor: MiRaGe(PL) » 27 sty 2016, 10:04

Hej. Oni są faktycznie świetni i dodatkowo mają bardzo szeroki zakres usług. Ja na przykład korzstałem u nich niedawno z usługi szlifowania elementów z nierdzewnej stali. Zrobili to fachowo i błyskawicznie. Teraz jestem w trakcie budowy domu, więc wiem gdzie na pewno wrócę po różne elementy stalowe i szklane.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 27 sty 2016, 10:23

Hej. Ja u nich robiłem drewniane schody i potwierdzam, że to bardzo solidna firma. Poza tym potrafią świetnie doradzić i są elastyczni. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 27 sty 2016, 10:31

Dzień dobry. My z mężem też zamawialiśmy u nich schody do całego domu. Są przepiękne, wygodne i bezpieczne. Wszystkim moim koleżankom polecałam tę firmę. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 27 sty 2016, 12:22

Dzień dobry. Ja u nich kupowałem balustrady balkonowe i też jak wszyscy na forum mogę ich z całego serca polecić.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 27 sty 2016, 15:03

Witam. Ja wcześniej o nich nie słyszałam, ale tak tu państwo ich zachwalacie, że już wiem gdzie kupię schody do domu. A orientujecie się czy całe szklane też robią? Pozdrawiam

Wróć do Domowo