Drzwi do łazienki

Awatar użytkownika

Drzwi do łazienki

Postautor: Vdrakkainen » 25 sty 2016, 10:24

Planuję kupić do mieszkania komplet drzwi, ale słyszałem, że do mieszkań w blokach trzeba mieć odpowiednią powierzchnię jeśli chodzi o otwory wentylacyjne. Nie bardzo jestem zorientowany w temacie, a nie chciałbym za kilka miesięcy wymieniać tego na co wydam niemałe przecież pieniądze. Czy mogę kupić dowolne drzwi w tym przypadku?

Awatar użytkownika

Drzwi do łazienki

Postautor: DrBen » 25 sty 2016, 10:39

Nie do końca możesz sobie pozwolić na swobodę. Wszystko przez to, że spółdzielnie mieszkaniowe zazwyczaj określają minimalną powierzchnie otworów wentylacyjnych w swoich regulaminach. Musisz się do tego dostosować. Spokojnie jednak kupisz drzwi z tego typu otworami i nie są one droższe od tych, które można spotkać zazwyczaj.

Awatar użytkownika

Drzwi do łazienki

Postautor: Lejla » 25 sty 2016, 12:53

Zawsze zostaje ci możliwość przerobienia tego co kupisz. To bardzo prosta sprawa. Mój mąż bez problemu najpierw powiększył otwór w drzwiach, a następnie zamontował odpowiednią kratkę. Kupiliśmy ją w sklepie internetowym, który jest dostępny pod adresem kratkiraczak.pl/category/kratki-drzwiowe . Można ta kupić naprawdę estetyczne produkty i to za niewysoką cenę.

Awatar użytkownika

Drzwi do łazienki

Postautor: Zeta » 25 sty 2016, 13:18

Mają dobrą ofertę nie tylko w kwestii kratek do drzwi. Ja kupiłem tam także kratki na ścianę. Szczególnie fajne jest to, że sprzedawane wzory mają ciekawy design. W dużych marketach budowlanych można zazwyczaj kupić albo białe kratki albo też kremowe. To nie zawsze spełnia oczekiwania klientów.

Awatar użytkownika

Drzwi do łazienki

Postautor: Kwazar » 25 sty 2016, 15:47

Oferta na wszystkie produkty, które można kupić w sklepie dostępna jest pod adresem kratkiraczak.pl/ . Co ciekawe można tam również zamówić sobie określony rozmiar, jeśli brakuje go w regularnej ofercie.

Wróć do Domowo