Alternatywa do kafelków w kuchni

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 12 sty 2016, 3:17

Witam. Przeprowadzam remont mieszkania i szukam czegoś, jakiejś alternatywy do kafelków na ścianie. Chodzi mi o kuchnie. Chciałabym, żeby to ładnie wyglądało, a kafelki już mi się wydają przestarzałe, brzydkie, nie chce ich mieć, bo wszyscy je maja. Na dodatek większość tych kafli jest taka sama i nudna. Co polecicie?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 12 sty 2016, 4:58

Jak Ci się kafle nie podobaja, to nie rob nic. Pomaluje sciany farba, zastaw meblami i tyle, po problemie. Po co jeszcze kombinować i cos dodawać?

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 12 sty 2016, 7:52

A choćby po to ze to kuchnia i się dużo gotuje, robi, ściany zaraz będą brudne. Kafle można łatwo zmyć, a jakieś odpryski na ścianie to już trochę gorzej. No więc warto coś jednak mieć, a nie gołą ścianę.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 12 sty 2016, 8:30

Witaj. Ja też bardzo długo szukałam czegoś, co by kafelki mogło zastąpić, ale w końcu udało mi się znaleźć. Jedna z firm zajmuje się produkowaniem paneli szklanych. Możesz wybrać gotowe wzory, które mają w ofercie, ale możesz też wysłać im zdjęcie, a oni Ci nadrukują na tafle szkła i będziesz miała gotowe do zamontowania. Jakoś i cena zdecydowanie zachęcają, więc nie będzie problemu z niczym.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 12 sty 2016, 10:45

Tak! Czegoś takiego właśnie szukałam. Widziałam to gdzieś u swojej znajomej, ale nie miałam pojęcia, gdzie tego szukać. A powiedz mi jeszcze, gdzie Ty robiłaś swoje? Jak jesteś zadowolona, to chyba lepiej korzystać ze sprawdzonych źródeł. :)

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 12 sty 2016, 12:06

Ja to robiłam w decorshop.eu. Wejdź sobie tam i zobaczysz wszystkie informacje. Poczytaj i zastanów się czy te wszystkie parametry Ci odpowiadają.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 12 sty 2016, 14:41

Tu nie się nie ma co zastanawiać. Zaraz robię zamówienie, już wiem, jaki chcę wzór. Dziękuję serdecznie za te wszystkie informacje, szczególnie za link.

Wróć do Domowo