Naklejka na ścianę

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: Patrycja » 21 gru 2015, 4:45

Dzień dobry. Myślę poważnie o zakupie naklejek ściennych do salonu. Mocno się zastanawiam, czy to jest w ogóle warte swojej ceny. Bo to w sumie tylko zdjęcie czy tam obrazek... No ale niektóre są tak ładne, że masakra.. Na przykład takie z morzem albo jakieś fajne krajobrazy górskie.. Mnie to sie szczerze podoba i wyobrażam sobie u nas w pokoju jakby ładnie mogło wyglądać. Ale nie wiem, nie chce wyjśc na jakś za bardzo nowoczesnom... Jeszcze znalazlamkupe fajnych naklejek do pokoju dziecięcego dla naszego Filipka.. Co wy na to wszytsko?

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: Artlonth88 » 21 gru 2015, 5:52

Dzień dobry. Mogę szczerze polecić fototapety bo my mamy jedną u siebie w domu już nie wiem ile lat. I jest super, bo sie nie marszczy nie blaknie, a w sumie jest wystawiona na światło słoneczne. No tylko waznezeby od jakiegoś sprawdzonego sklepu kupić bo tak to zainwestujesz a tu klops .Chytry dwa razy płaci

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: danka1980 » 21 gru 2015, 6:16

Zawsze jeśli nie jesteś w 100% pewna swojego wyboru to możesz też wyprobować różne ciekawe szablony malarskie. Nie wiem czy w ogóle się interesowałaś czymś takim, ale nie wiem czy to nie lepsze niż nalepki. Bo to jest taki szablon ktoryprzykladasz do sciany i malujesz na nim. No i jak go zdejmiesz, to po prostu Ci powstaje jakiś ładmy wzorek. I to jest taki fajny dodatek, a nie od razu wielki wywalony obraz na całą ścianę jak bitwa pod Grunwaldem

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: DrBen » 21 gru 2015, 6:27

A moim zdaniem to super pomysł. Aczkolwiek te szablony też niczego sobie. Szwagier się w to bawił u siebie w pokoju gościnnym i mu bardzo ładnie wyszło, takie listki, roślinny motyw. Ogólnie wiara teraz tak przyozdabia różne pomieszczenia, nie tylko salon. Mlody u szwagra ma oczywiście też auta na scianie, młody rajdowiec

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: Lejla » 21 gru 2015, 8:43

Weźcie sie ogarnijcie z rozwaniami typu fotapeta czy szablon... Problemy pierwszego swiata kurde... Atak jakby nic lepszego do roboty nie bylo do roebienia.

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: Kwazar » 21 gru 2015, 11:16

Tylko patrzcie, zeby to prosto przykleić, bo inaczej kicha hehe

Awatar użytkownika

Naklejka na ścianę

Postautor: Zeta » 21 gru 2015, 13:08

Super sobie popatrzeć na taki ładny widok nad kominkiem na przykład. Miód malina.

Wróć do Domowo