Chcę kupić plisy w Poznaniu, jakie modele są dostępne?

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 26 cze 2017, 20:20

Witam, kochani fachowcy wstawili mi nowe okna i teraz zastanawiam się nad osłonami okiennymi, dużo dobrego słyszałam o roletach plisowanych, chce kupic takie plisy w Poznaniu, wiecie jakie modele są dostępne na rynku?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 26 cze 2017, 22:24

Wielkie mi rzeczy kupic plisy, mierzysz okna, idziesz do sklepu i po prostu wybierasz które plisy ci się najbardziej podobają, zamawiasz i po kłopocie, po co rozpytywać na forum, przeciez to twoje okna co nie?

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 26 cze 2017, 23:48

A co w tym dziwnego, że koleżanka pyta o modele plis okiennych po to chyba jest to forum prawda? Powiem jedno, jeśli jesteś zainteresowana plisami to w Poznaniu z pewnoscia je kupisz, niedawno mój mąż zamawiał takie plisy z dobrej jakości materiałów, my mamy plisy na okna pionowe tyle wiem.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 27 cze 2017, 0:29

no fajnie ale jakie konkretne modele są dostępne i dokładniejsze namiary gdzie je dostane, ktoś wie bedę wdzięczna?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 27 cze 2017, 3:01

To może ja pomogę niedawno kupowałem takie plisy w Poznaniu właśnie. Obejrzałem wiele modeli plis i przyznaje ze długo nie mogłem się zdecydować na konkretny model, bo są plisy do okien w pionie, które mogą być obsługiwane sznurkiem bądź uchwytem, plisy z dwóch tkanin czy plisy na okna ze skosami czy też plisy do ogrodów zimowych.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 27 cze 2017, 4:37

Może ja też coś dodam:) jeśli chcesz zamówić jakieś naprawdę atrakcyjne plisy Poznań zaś jest w kręgu Twoich zainteresowań i nie wiesz, jakie plisy wybrać, to zapraszam na strone https://sundeco.com.pl/PL-H15/plisy.html, tam możesz sobie obejrzec przykładowe realizacje polecanej firmy, plisy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, i jak już kolega wyżej wspominał musisz wybrać model, który byś chciała zamontować u siebie.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 27 cze 2017, 6:41

Tak się zastanawiam tylko, czy takie plisy to dobre rozwiązanie na okna dachowe, ktos może ma u siebie takie plisy?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 27 cze 2017, 7:18

Jak najbardziej, ja mam u siebie na oknach dachowych zamontowane plisy z Poznania, w sypialni mam plisy w piękne wzorki a w gabinecie pastelowe plisy, które świetnie się prezentują, polecam.

Wróć do Domowo