Jak poprawić jakość zbliżeń seksualnych?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 27 wrz 2017, 0:38

Kochani, potrzebuję pomocy! Wraz z obecną partnerką jesteśmy już ze sobą wiele, wiele lat i do sypialni wkradła nam się nuda. Z tego tytułu chciałbym Was prosić o pomoc. Powiedzcie mi jak urozmaicacie swoje życie intymne?

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 27 wrz 2017, 3:28

Myślę, że na początek powinniście zainteresować się pierścieniami erekcyjnymi. Nie są one zanadto perwersyjne i świetnie wprowadzą Was w świat gadżetów erotycznych. Sami rozpoczynaliśmy przygodę z nimi właśnie od pierścieni erekcyjnych, więc wiem co mówię. O kolejnych krokach będziecie decydować już sami. Może partnerka zdecyduje się wibrator?

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 27 wrz 2017, 5:53

Jako kobieta polecam też jakiś sklep z kulkami gejszy. Pozwolą one na trening mięśni kegla Twojej partnerki, co wypłynie doskonale na jakość stosunków. W szczególności Ty powinieneś być zadowolony:) Co ważne, kulki gejszy partnerka może nosić kiedykolwiek zechce, jest to na tyle dyskretny gadżet, że nie przeszkadza on zanadto w normalnym funkcjonowaniu.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 27 wrz 2017, 7:15

Możecie też postawić na akcesoria analne, ale to już powinieneś przedyskutować ze swoją partnerką. Nie wiem, czy będzie ona otwarta na takie zabawy. Swoją drogą nie możesz po prostu z nią porozmawiać na temat nudy w łóżku? Przecież takie rozmowy powinny być w związkach i małżeństwach normalne. Zbierz w sobie siły i zrób to - na pewno razem ustalicie coś znaczenie szybciej.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 27 wrz 2017, 7:48

Dobra porozmawiam z nią, ale żeby nie było, że znalazłem się tutaj na darmo to zaproponuję jej te gadżety, o których wspomnieliście. Może zgodzi się wprowadzić coś do naszej sypialni. Wskrzesiliście we mnie ogień nadziei - dzięki za pomoc!

Wróć do Offtopic