Jakiej firmy produkty do ciała polecacie? Jakaś znana i ceniona firma?

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 30 lis 2016, 20:29

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, znacie jakieś sprawdzone produkty do pielęgnacji skóry, mówię tutaj o kremach, jakiś maskach do włosów itp. Zależy mi na czymś droższym ale skutecznym. Co możecie mi polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 30 lis 2016, 22:31

Osobiście nie stosuję żadnych kremów itp. tylko mam takie specjalne tabletki które właśnie działają dobroczynnie na skórę od środka. Wysłałam ci na pw zdjęcie opakowania. Nie wiem czy można to kupić gdzieś na miejscu ale na pewno w internecie uda ci się zamówić.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 01 gru 2016, 0:42

Moja żona używa kosmetyków bielenda. Kupiłem jej taki zestaw na urodziny i jest bardzo zadowolona. Mówi że kremy fajnie działają, dobrze nawilżają skórę i nie ma czegoś takiego jak przy innych że po kilku godzinach skóra jest z powrotem sucha.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 01 gru 2016, 1:35

Również stosowałam produkty o których mówi kolega wyżej i mogę potwierdzić. Jak wejdziesz na https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/bielenda to tam masz więcej informacji o tych produktach. Bardzo fajne maseczki do włosów i kremy do twarzy. Polecam.

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 01 gru 2016, 4:22

Widziałam gdzieś reklamę tych produktów i dużo osób mówiło że fajnie działają. Chyba czas się przekonać i kupić kilka ich produktów. Może macie jeszcze inne propozycje? Zawsze mogę przetestować kilka naraz ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 01 gru 2016, 7:05

Kupowałem dla mamy na dzień matki takie kosmetyki ale za granicą. Raczej nie ma ich dostępnych u nas w kraju no chyba że nie jest problemem dla ciebie zamówić sobie to zza granicy. Jeżeli chcesz to mogę wysłać ci nazwę :)

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 01 gru 2016, 9:59

Nie chcę się bawić w takie cuda. Spróbuję najpierw tych produktów o których piszecie i wtedy zobaczymy czy dobrze się sprawują. Ewentualnie poszukam jeszcze w internecie czegoś o podobnym działaniu albo zapytam w aptece, może tam będą coś mogli mi polecić ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 01 gru 2016, 11:50

Na stronie aptekagemini.pl masz dużo produktów takich jak kremy, tam możesz poczytać o ich składzie i działaniu to może coś znajdziesz ciekawego.

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 01 gru 2016, 13:12

Zobaczymy, na razie idę poszukać na miejscu produktów o których mówiliście i dopiero wtedy będę myśleć dalej ;)

Wróć do Offtopic