Czy mieliście już do czynienia z kurtkami męskimi North Face?

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 21 lut 2017, 0:36

Chciałem sobie kupić ostatnio kurtkę i na sezon zimowy i na przejściowy jesienny i wiosenny i zakoczylo mnie to, że jest tego bardzo dużo. Bardzo popularne są kurtki typu Softsheel, zwłaszcza firmy North Face, mieliście już z nimi do czynienia, warte są swojej ceny?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 21 lut 2017, 3:05

To jedne z najlepszych kurtek, jakie możesz sobie kupić. Są znane z tego, że materiał, jaki jest używany do ich produkcji pochodzi od najlepszych dostawców. Ty jako klient końcowy dostajesz wiec nie tylko dobrze pracującą kurtkę, ale też bardzo dobrze uszytą. Jeśli kupisz to będziesz na pewno zadowolony.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 21 lut 2017, 5:49

No pewnie kupie, bo bardzo mi się podobają te wzory. Generalnie jak chodziłem po sklepach to nic mi się nie spodobało, a te kurtki mają coś w sobie

Awatar użytkownika

Czy mieliście już do czynienia z kurtkami męskimi North Face

Postautor: Kwazar » 21 lut 2017, 7:38

No jak mają to zapraszam tutaj napieszo.pl/362-kurtki-softshell-meskie, myślę że lepszej oferty nie znajdziesz jeśli chodzi o firmę North Face kurtki męskie to ich podstawa jeśli chodzi o produkcje i efekt koncowy jest bardzo wysokiej jakości. W takiej kurtce możesz chodzić cały dzień i cały czas czujesz się świeżo, bo taka kurtka po prostu oddycha.

Postautor: xelda » 21 lut 2017, 8:39

Masz rację, szczególnie jeśli zrobisz zakupy w sklepie napieszo.pl, to wtedy masz pewność, że i sam produkt jest najwyższej jakosci, a do tego jeszcze dostałes najlepszą cenę z możliwych.

Wróć do Offtopic