Sposoby na problemy z potencją

Postautor: xelda » 13 gru 2016, 22:16

Cześć! Jaki znacie sposoby na problemy z potencją? Tylko prosze o poważne odpowiedzi czyli nie interesują nas tu przesądy i ludowe metody a skuteczne, potwierdzone badaniami medycznymi. Z góry serdecznie dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 14 gru 2016, 0:36

Podbijam temat. Do lekarza na pewno nie pojde a chcialbym cos w swoim zyciu zmienić. Skąd w ogóle biorą się te problemy? Może warto coś zmienić u źródła? Z drugiej strony wiem ze dostepnych jest sporo leków bez recepty ale niestety nie znam opinii i nie wiem co wybrać.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 14 gru 2016, 1:04

Siemka, problemy z potencją są dziś niestety bardzo powszechne przez stres i niezdrową żywność z jaką stykamy się codziennie, a także z powodu męskich uwarunkowań.. tak już jesteśmy zbudowani że w pewnym wieku się psujemy :). Tu jest bardzo fajny artykuł na ten temat - http://potency-pills-rank.pl/problemy-z-potencja-u-mezczyzn-co-pomoze/, polecam przeczytać bo sporo wyjaśnia. Z doświadczenia wam powiem że nic tak skutecznie i szybko nie pomaga jak tabletki. Próbowałem naprawdę wszystkiego a efekty były mizerne, albo żadne. Na tabletki nie chciałem sie zdecydować od razu bo się bałem, dlatego zostawiłem na koniec no i żałuję że od nich nie zaczalem bo wiele stresu by mnie ominelo.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 14 gru 2016, 3:24

Na potency-pills-rank.pl dobrze jest zajrzeć żeby poznać opinie osób które próbowały specyfików i coś tam już o nich wiedzą. Kupilemkiedys tabletki które byly najwyżej oceniane i postanowiłem zrobic sobie mała kurację. Przekonania we mnie nie było zbyt wiele bo nie ufam lekom bez recepty, ale o dziwo pomogło i to bardzo trwale i skutecznie. Biorę teraz regularnie i naprawdę nie mam już powodów do narzekań na cokolwiek.

Postautor: xelda » 14 gru 2016, 5:47

Takich odpowiedzi oczekiwałam, serdeczne dzięki za opinie i chęci żeby się nimi dzielić :). Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 14 gru 2016, 7:05

My tu gadugadu a nawet nikt nie zapytał co Ty w ogóle zamierzasz zrobić, po co kobiecie tabletki na potencję? Prawie jak szpieg – pojawiła się znikąd i nikt nawet nie zauważył :P

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 14 gru 2016, 9:24

Ja zauważyłem ale tego nie trzeba chyba tłumaczyć, bo sama ich jeść nie bedzie :]

Postautor: xelda » 14 gru 2016, 10:27

Oj nie wyprowadzaj kolegi z bledu ;)

Wróć do Offtopic