Dobry sklep z kosmetykami potrzebny!

Postautor: mylna » 15 lis 2016, 6:28

hej Kochane! Jestem w trakcie kompletowania arsenału swojego salonu i poszukuję jakiegoś sklepu, który będzie mi w stanie zapewnić kosmetyki najwyższej jakości. Jesteście mi wstanie polecić jakąś hurtownię, czy coś?

Postautor: xelda » 15 lis 2016, 9:16

Wszystko zależy, szeroką ofertę w salonie przewidujesz. Jeśli na przykład będziesz robiła paznokcie, to obowiązkowo muszą być na stanie lakiery hybrydowe, które znajdziesz między innymi tutaj: necessityshop.pl/pl/c/Lakiery-Hybrydowe/70. Z drugiej strony, zapewne jak każdy profesjonalny zakład kosmetyczny, pewnie będziesz tam wykonywała zabiegi na twarz, wobec tego, mogę Ci polecić tę stronę (ten sam sklep) necessityshop.pl/pl/c/Kremy-Serum/113 z kosmetykami Bielendy.

Postautor: mylna » 15 lis 2016, 11:10

Wow, dzięki za obszerną odpowiedź :) Tylko jeszcze jeśli jeszcze ktoś wie, gdzie do włosów dostanę dobre kosmetyki, to byłoby fajnie, jakby się tymi informacjami podzielił :)

Postautor: fremonk » 15 lis 2016, 12:56

W dokładnie tym samym sklepie dostaniesz szeroki wybór wyrobów L’Oreal. Wszystko masz na stronie necessityshop.pl/pl/c/LOREAL/8, a że to jedna z najbardziej wiodących marek, to chyba nie trzeba Ci ich przedstawiać :)

Wróć do Offtopic