Szukam lad i półek do sklepu

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 22 wrz 2016, 22:32

Pytanie zawarte w temacie wątku. Prosze o sensowne propozycje i jak najwiecej wypowiedzi bo chcę wybrać najbardziej sensowną opcję pod względem cena do jakości. Sklep mieści się we Wrocławiu. Z góry pięknie dziekuję za poświęcony czas.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 22 wrz 2016, 23:32

Cześć! Podbijam temat bo chcę otworzyć sklep modelarski ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji na temat kosztów umeblowania lokalu.

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 23 wrz 2016, 1:52

Wydatek umeblowania lokalu, albo sklepu to grosze jeśli wiecie gdzie szukać. Dobre i tanie meble do sklepu we Wrocławiu zamówicie w sigmameble.eu. Jest tam bardzo szeroki wybór róznych kolorów, typów i dodatków. Do tego wszystko może być zrobione na wymiar wiec idealnie bedzie pasować do lokalu. Sklep modelarski to bardzo fajny pomysł, daj znać jak już sie otworzysz bo z checia bym wrocił do pasji z lat dziedziecych :)

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 23 wrz 2016, 2:57

Przepraszam za offtop ale dostałam informacje że oni zajmują się też meblami biurowymi. Czy to prawda? Prosze o odpowiedź bo musze znaleźć porządną i rzetelną firmę w krótkim czasie.

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 23 wrz 2016, 5:55

Nie znalazłaś takich informacji na stronie? Masz bezpośredni link może teraz bedzie ci łatwiej - http://www.sigmameble.eu/12-meble-biurowe . Właśnie w taki sposób się o nich dowiedziałem bo potrzebowałem estetycznych i porstych, a zarazem tanich mebli do biura które prowadzę z żoną. Udało nam się je wyposażyć za nieduża kwotę dzieki czemu mielismy łatwiejszy start. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Wróć do Offtopic