Firma zajmującą się filmami promocyjnymi itp.

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 06 wrz 2016, 4:10

Cześć! Szukam dobrej firmy, która zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości filmów promocyjnych dla innych firm. Chciałabym zrobić pewne promo swojej działalności ;) najlepiej żeby więc jakas profesjonalna firma wzięła swój sprzęt i nakręciła film dla mojej firmy. Chcę przestawić dokładnie co robimy, pracowników, porozmawiać o kulturze firmy, przedstawić naszą wizję itp. czy ktoś z Państwa zna jakąś dobrą firmę, która może coś takiego nakręcić? Potem rzecz jasna zmontować i nam udostępnić, żebyśmy mogli wrzucić na stronę internetową itp.? proszę o Waszą pomoc ;)

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 06 wrz 2016, 6:14

Ja polecam stronkę grupachimera.pl/ ;) Tam dokładnie znajdziesz to czego szukasz ;) w przeszłości korzystaliśmy z oferty tej firmy i musze przyznać, że jest naprawdę świetna firma ;) kręcą doskonałe filmy, o każdej tematyce. Spokojnie możesz się do nich zgłosić ;)

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 06 wrz 2016, 8:10

Ja też świetne opinię słyszałem o filmach promocyjnych dla firm Grupy Chimera ;) naprawdę mają dobrą renomę. Wiele osób chwali ich profesjonaizm, szybkie tempo działania i to, że potrafią naprawdę doskonale obrobić potem takie filmy. Świetnie się prezentują na stronie intenetowej potem takie filmy ;)

Postautor: mylna » 06 wrz 2016, 9:29

tak z ciekawości jak zachwalacie weszłam sobie na stronkę grupachimera.pl/filmy-instrukta380owe-i-szkoleniowe.html i faktycznie to wygląda niezwykle dobrze i profesjonalnie. Nie dość, że są tam filmy instruktażowe i szkoleniowe dla firm (szukałam dokładnie czegoś takiego w przeszłości) to jeszcze wszystko super rozpisane. No proszę.. chyba się zgłoszę do tej firmy ;) bo bardzo mnie przekonali do siebie ;)

Wróć do Offtopic