Jak zatrzymać młodość.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: Patrycja » 23 sie 2016, 1:47

Witam wszystkim forumowiczów. Mam na imię Klaudia i żyję nieco ponad czterdzieści lat. Nie lubię przyznawać się do swojego wieku, mimo iż powszechnie uważa się, że życie zaczyna się po czterdziestce? Niedawno związałam się z Alanem, chłopakiem starszym ode mnie kilkanascie lat. Wówczas mój wiek zaczął mi jeszcze bardziej przeszkadzać. Co mogę zrobić, aby poczuć się trochę młodziej i czuć się atrakcyjnie wbrew upływającemu czasowi?

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: Burza » 23 sie 2016, 2:24

Myślę, że nie Ty pierwsza i jedyna związałaś się z młodszym facetem. Jednak jesteś wyjątkowa, bo większość kobiet w Twojej sytuacji właśnie poprzez sam związek z młodszym mężczyzną czuje się pożądana, kobieca i atrakcyjna. U Ciebie jest odwrotnie, nie wiem dlaczego.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: Patrycja » 23 sie 2016, 4:25

Może dlatego, że nie jest to jedynie cielesność, zauroczenie czy chwilowa fascynacja, ale prawdziwe uczucie, w związku z którym myślę przyszłościowo. Co będzie za kilka lat.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: Burza » 23 sie 2016, 4:58

Wystarczy lepiej dbać o swój wygląd. Odwiedzać salony kosmetyczne, salony spa, a może klinikę, w której praktykuje się medycynę estetyczną? Właśnie dzięki niej można zatrzymać młodość, czego przecież oczekujesz.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: Pika » 23 sie 2016, 7:30

Spójrz na ofertę Colway kolagen oferowany w sklepie internetowym pomoże Ci zadbać o kondycję skóry, wskutek czego będzie wyglądała młodziej i Ty również będziesz się czuła młodsza, zadbana i po prostu piękna. Na dłużej.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: KapitanBomba » 23 sie 2016, 10:05

Przede wszystkim gratuluję świetnego związku. To piękne, co napisałaś o Was.

Awatar użytkownika

Jak zatrzymać młodość.

Postautor: danka1980 » 23 sie 2016, 11:47

Ze swojej strony polecam kolagen naturalny Colway oferuje go na swojej stronie internetowej: kolagenowysklep.pl. Działa cuda. Mówię to z własnego doświadczenia, bo sama go stosuję od dłuższego czasu i nie zamierzamy się rozstawać ;)

Wróć do Offtopic