Filmowanie wesela.. rezygnować?

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 15 lip 2016, 9:14

Cześć Wam. Ostatnio rozmawiałem z kilkoma znajomymi i oni mi doradzili, żebym zrezygnował z filmowania wesela. Powiedzieli, że takie coś potem pokazuje gości w złym świetle i niektóre rzeczy nie powinny wychodzić z poza wesela itp. Co o tym myślicie? No i możecie pokazać jakąś fajną ofertę kamerzystów i fotografów weselnych w Warszawie, bo jeszcze finalnie nie podjąłem decyzji i chętnie przejrzę różne oferty.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 15 lip 2016, 9:52

Bzdura, chyba ktoś z Twoich znajomych ma jakieś uprzedzenie i nie ma dystansu do siebie. Film z wesela to ma być pamiątka dla Ciebie i Twojej przyszłej żony oraz dla gości. Jak ktoś nie będzie chciał filmu to po prostu odmówi przyjęcia i nie musi go oglądać.

Postautor: xelda » 15 lip 2016, 10:10

Ja polecam świetną ofertę jednej firmy, która naprawdę świetnie wykonuje projekty związane z filmowaniem wesel: prolinestudio.pl/oferta-wideofilmowanie-slubow/ korzystałam z tej firmy niedawno i byłam bardzo zadowolona ;) Nagrali bardzo fajny film z wesela nam i jeszcze wynegocjowaliśmy bardzo dobrą cenę ;)

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 15 lip 2016, 10:39

Ja też polecam firmę wideofilmującą prolinestudio.pl z Warszawy bo mają tam naprawdę świetne podejście do klienta i oferują najwyżej jakości nagrania, w dobrych cenach ;) Mi najbardziej spodobała się ich oferta, w której nagrywali różne wydarzenia od góry, dronem ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 15 lip 2016, 13:35

Nigdy w życiu nie słyszałem od gości, że ma nie być kamerzysty bo się boją o swoje dobre imię itp.. no ale jak widać można. Jestem już ładnych parę lat po ślubie i powiem Wam, że wśród znajomych często wspominamy je, bo było naprawdę udane.. no i mamy z niego film i często wspominamy go.. tańce, zabawy i wygłupy wspólnie. Takie coś jest bezcenne i mamy skrawek pięknych lat z przeszłości na taśmie.

Wróć do Offtopic