Przeciekające uszczelniacze olejowe zawieszenia, co robić?

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 15 lip 2016, 4:26

Siemanko zauważyłem że mam przecieki na uszczelniaczach od zawieszenia, czy coś da się z tym zrobić domowym sposobem, czy konieczna jest wymiana? Proszę o poważne odpowiedzi bo motor mam od niedawna i troche mnie to zamrtwiło. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 15 lip 2016, 4:58

Trzeba wymienić uszczelniacz nic innego z tym nie zrobisz. Musisz się z tym spieszyć bo jak nie zadbasz w porę to tylko narobisz wiekszego bałaganu. Niedawno przeglądałem akcesoria do motocykla bo szukam jakiś fajnych bajerów no i widziałem uszczelniacze. Nie jest to droga rzecz, w zasadzie kwestia paru groszy, a wymiana zajmie ci maksymalnie godzine jak nie szybciej – zalezy od motoru. W ogóle to się dziwie że chcesz to domowym sposobem naprawiać skoro jest to tania gumka, pzdr.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 15 lip 2016, 5:35

Z tego co pamietam to koszt 25 złotych za komplet? Gdzies czytałam ze ludzie mają jakies patenty na naprawę ale czy warto? Lepiej zrobic wszystko jak nalezy i cieszycsie bezpieczną jazdą niż kombinować. Jeśli szukasz akcesoriów to przejrzyj sobie stylowe sakwy na motocykl. Bardzo przydatny dodatek dzieki któremu można zrobić żonie zakupy, albo pojechać z nią nad morze :D. Motor dzieki nim nabiera prawdziwego charakteru, mój znajomy np nie wybiera się w dalekie wyprawy na dwóch kołach ale sakwy muszą bycobowiazkowo bo poprawiają wygląd maszyny.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 15 lip 2016, 7:58

W ten sposób o tym nie myslałem :D. Mam co prawda kufer ale te sakwy rzeczywiście są niezłe, szczególnie skórzane... Musze o tym pomyśleć bo od dawna wydaje mi sie ze czegos mojemu brakuje. Chciałem pomóc a to ja dostałem poradę :P, dziękuję ci bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 15 lip 2016, 10:23

hehe nie ma za co trzymaj sie i bezpiecznej jazdy, pozdrawiam.

Wróć do Offtopic