Profesjonalne odchudzanie

Postautor: mylna » 13 lip 2016, 23:54

Od kilku lat zmagam się z nadwagą ale niestety z bardzo wątpliwymi skutkami. Nieustannie jestem na dietach, ze specjalistami od żywienia widzę się bardzo często. Chodziłam nawet na spotkania z indywidualnymi trenerami ale to również nie pomogło, dlatego cały czas szukam kolejnych sposobów majac nadzieje ze którys z nich zadziala. Jezeli macie dla mnie jakies wskazówki to bardzo proszę o podzielenie się nimi.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 14 lip 2016, 1:43

Hej, moja dziewczyna też miała taki problem i przechodziła przez to co opisujesz. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania, lekarza, a on polecił pojechać do jakiegoś sprawdzonego ośrodka który prowadzi ćwiczenia w basenie i inne zabiegi które mogłyby pomóc. Znaleźliśmy placówkę rehabilitacyjną pod Gdańskiem która oferowała cwiczenia i zabiegi jakie zalecił lekarz, wiec podjelismy decyzje o wyjezdzie. W ciagu roku pojechała tam juz 5 razy i zrzuciła 30 kg wiec warto. Tym bardziej ze to kwestia samych cwiczen i diety bez wspomagaczy i chemii.

Postautor: xelda » 14 lip 2016, 4:08

Raz wybrałam się na turnus rehabilitacyjny nad morzem i zauważyłam że dużo osób leczy się tam z nadwagi. Nie mam na szczescie takiego problemu ale kolezanki ktore tam poznalam wychwalały skutecznosc takich wyjazdów wiec cos w tym jest. Ze swojej strony mogę powiedzieć że opieka była na najwyższym poziomie a intensywność zabiegów pomogła mi szybko dojść do sprawności po wypadku. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 14 lip 2016, 4:48

witam. Moja córka pojechała na taki tani turnus rehabilitacyjny 7 dni wystarczyło żeby odzyskała władzę w nodze chociaż lekarze w szpitalu nie podchodzili zbyt optymistycznie do perspektywy chociażby normalnego chodzenia. Na szczęście się udało a gdybym miała ponownie decydować to nic bym nie zmieniła bo dzieki profesjonalizmowi opiekunów udało się powrócić jej do zdrowia.

Postautor: xelda » 14 lip 2016, 5:21

Gratuluję twojej córce bo wiem jak trudno jest powrócić do normalnego życia i pokonać widmo niepełnosprawności.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 14 lip 2016, 7:04

Dzięki, na pewno jej to przekażę :)

Wróć do Offtopic