Jaki kurier kwiatowy?

Awatar użytkownika

Jaki kurier kwiatowy?

Postautor: Batalion » 11 lip 2016, 6:28

Witam wszystkich na tym forum. Chciałbym was o coś zapytać. Otóż, od dłuższego czasu zabiegam o względy jednej dziewczyny. Nie jesteśmy razem, choć bardzo bym chciał. W sumie niedawno, bo dwa miesiące temu zerwała z chłopakiem i mówi, że nie chce się angażować. Pomyślałem sobie, że nie odpuszczę bo mi mega na niej zależy. Chce teraz zamawiać jej kurierem kwiaty, do jej mieszkania w Warszawie. Nie mogę znaleźć jednak żadnej firmy i oferty z tamtych okolic. Ktoś mi coś podpowie? ;D

Awatar użytkownika

Jaki kurier kwiatowy?

Postautor: Thimble » 11 lip 2016, 6:47

Ja korzystam z usług sprawdzonego kuriera kwiatowego w Warszawie, który nigdy mnie nie zawiódł i do którego zawsze się zgłaszam, gdy potrzebuję szybkiej usługi z zakresu doręczenia kwiatów. Mogę polecić Ci zgłoszenie się do tej firmy, bo bardzo ładne oferują bukiety i są przy tym naprawdę niedrodzy ;)

Awatar użytkownika

Jaki kurier kwiatowy?

Postautor: Patrycja » 11 lip 2016, 9:23

Ja jestem ze stolicy i chciałabym dostać taki bukiet.. ;) Widziałam niedawno ofertę kwiatów w Warszawie i bym się strasznie cieszyła jakbym dostała od mojego chłopaka choćby jedną taką różyczkę. Ale on nie uznaje takich gestów niestety, a szkoda bardzo..

Awatar użytkownika

Jaki kurier kwiatowy?

Postautor: KapitanBomba » 11 lip 2016, 12:12

Ja robiłem podobnie jak Ty i się udało wywalczyć serce mojej obecnej ukochanej ;D jesteśmy ze sobą już ponad rok i nie raz jej podeśle jakieś kwiatki itp. Często korzystam z tej oferty, pod tym linkiem znajdziesz fajną ofertę jednego sklepu z kwiatami, który ma bardzo fajne kwiatki ;) Ja szczególnie lubię zamawiać róże mojej dziewczynie, bo je uwielbia ;D

Awatar użytkownika

Jaki kurier kwiatowy?

Postautor: Vdrakkainen » 11 lip 2016, 13:07

No i gitara, mam teraz problem z głowy, bo nie ma mnie na rocznice w Polsce i już wiem co zrobie ;) zamowie wielki bukiet dla dziewczyny, a potem jak wroce to ja gdzies wezme!!

Wróć do Offtopic