Leczenie grzybicy – pomocy!

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 27 cze 2016, 5:15

witam, mam bardzo wstydliwy problem który przyniosłem z basenu. Jest to grzybica stóp. Z początku myślałem że to tylko jakieś obtarcia albo chwilowy kłopot ale wszystkie objawy wskazują obecnie na grzybicę. Powinienem pójśc z tym do lekarza? Pomóżcie proszę.

Postautor: mylna » 27 cze 2016, 6:55

Póki nic powaznego się nie dzieje i jest to jedynie początkowa faza grzybicy stóp to kup sobie Lamisilatt, posmaruj miejsca gdzie odczuwasz swędzenie i widać zmiany na skórze. Stosuj się do ulotki a będzie dobrze :). Pozdrawiam serdecznie.

Postautor: xelda » 27 cze 2016, 8:34

Czy można stosować te maść do grzybicy pochwy?

Postautor: mylna » 27 cze 2016, 9:12

nie, ona jest tylko do użytku zewnętrznego. Aby na stałe pozbyć się problemu musisz kupić lek typowo dopochwowy, jak np ten http://www.bez-recepty24.pl/iladian-direct-plus-10-kapsulek-dopochwowych.html. Taka mała uwaga – nawet jak już się wyleczysz to stosuj profilaktycznie raz na jakiś czas te tabletki bo grzybica może bardzo szybko powrócić.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 27 cze 2016, 9:24

Moi drodzy może mi doradzicie jaki tran najlepiej spożywać karmiąc dziecko piersią? Wczoraj znalazłam coś specjalnie dla dzieci i kobiet karmiących tutaj http://www.bez-recepty24.pl/tran-moller-s-baby-cytrynowy-250ml.html, ale nie wiem czy warto kupić ten czy może zwykły. Jeśli ktoś z was stosował i móglby się wypowiedzieć to bardzo proszę.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 27 cze 2016, 10:45

To bardzo dobry tran różniący się od standardowego czystością i zawartością większej ilości kwasów tłuszczowych. Kupowałem taki narzeczonej i dziecko wyrosło zdrowe jak ryba :D. Nie przeżywaliśmy żadnych większych chorób ani innych problemów, a trafiłem na ten tran przez przypadek bo szukałem aspiratorów do nosa katarek. Mieliśmy wtedy małe przeziębienie wiec postanowiłem poprawić nieco dietę malucha co było dobrym wyborem.

Wróć do Offtopic