Paczka do Polski, jaką firmą wysyłać?

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 22 maja 2016, 22:32

Witajcie. Aktualnie przebywam za granicą, ale chcę wysłać paczkę do kraju. Mam tutaj kilka firm zajmujących się takimi przesyłkami, ale nie chcę ryzykować i powierzać paczki jakieś prywatnej osobie. Czy ktoś może mi powiedzieć jaką firmą najlepiej wysyłać paczki?

Awatar użytkownika

Postautor: Inferna » 22 maja 2016, 23:33

Ja będąc za granicą wysyłałam tymi samymi firmami co w kraju :P Jeżeli szukasz taniej firmy to warto sprawdzić cenniki na stronie i wybrać najlepszą opcję. U tych największych firm kurierskich ceny wahają się w pewnym przedziale więc ewentualnie przepłacisz kilka złotych.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 23 maja 2016, 0:31

Najlepiej to wejdź na stronę internetową którą polecił mi mój znajomy. Tutaj masz adres 2send.pl/przesylki_kurierskie_cennik/przesylki_zagraniczne_export. Jest to porównywarka cen przesyłek kurierskich. Sam byłem zaskoczony jak mi to wysłał, bo nawet nie widziałem, że takie coś istnieje.

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 23 maja 2016, 2:47

Ja korzystałem z takiej strony przez jakiś czas, ale potem nie było aktualizacji i ceny nie pokrywały się z tym co w rzeczywistości płaciłem. Fajnie, że ktoś wziął się za ten pomysł z powrotem. Bardzo fajna strona, polecam wszystkim.

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 23 maja 2016, 4:50

: Dzięki wielkie. Tak się zastanawiałam czy jest coś takiego internecie, ale nie mogłam znaleźć nic konkretnego. Zastanawia mnie tylko czy wysyłając paczkę do kraju strona pokazuje stawki takie jak w rzeczywistości?

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 23 maja 2016, 5:42

Szczegóły działania strony są nieznane. Zastanawiałem się jak ta strona działa i czy kwoty i wszystko jest aktualizowane ręcznie. Mam nadzieję, że autorzy zadbali o to żeby wszystko było aktualne i nie było pomyłek, bo jak znam ludzi to wielu zaufa takiej stronie.

Wróć do Offtopic