Darmowe płyty na imprezę muzyczną - gdzie zamówić?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 12 maja 2016, 23:42

Witam serdecznie. Moja firma organizuje imprezę muzyczną i spadł na mnie obowiązek zorganizowania kilkuset płyt które będą rozdane gościom. Nigdy się czymś takim nie zajmowałem więc nawet nie wiem od czego zacząć. Gdzie zwykle składa się takie zamówienia? Macie może jakieś kontakty albo coś takiego bo firmie zależy na dobrej cenie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 13 maja 2016, 0:00

Hej, niestety nie wiem jak ci pomóc ale postanowiłam napisać bo denerwuje mnie właśnie takie nastawienei szefostwa do pracowników. Ktos nie ma o czyms pojecia ale daje sie mu jakis obowiazek i jeszcze wymaga zeby bylo oplacalnie, a najlepiej załatw Pan tak żeby było za darmo bo musimy mieć zyski. Niepoważne zupełnie.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 13 maja 2016, 1:26

Poważne czy nie w taki sposób nie pomożemy koledze. Chociaż się z Tobą zgodzę to nie zbaczajmy z tematu. Piszesz że potrzeba Ci kilkaset płyt, więc najlepiej będzie zamówić na gmcd.pl bo mają chyba najlepsze ceny a jakość kopii naprawdę robi wrażenie. Będziesz też pewnie potrzebował ładnych opakowań a tam też możesz zamówić wydruk własnego projektu.

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 13 maja 2016, 4:17

A mógłbyś podrzucić link bo nie mogę tej firmy znaleźć. Szczególnie te opakowania mnie zainteresowały bo chciałbym się dowiedzieć co i jak. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 13 maja 2016, 5:40

Nie ma sprawy - http://www.gmcd.pl/opakowania.html . Masz tam opis z galerią. Wybór jest naprawdę bardzo duży po można zamawiać wszystko co jest dostępne na rynku, od kopert papierowych po wielokieszonkowe pudełka plastikowe, takie coś jak DVD. Pozdrawiam serdeczenie.

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 13 maja 2016, 8:08

Dziękuję. Bardzo mi pomogłeś bo sam utknąłbym w tym temacie na dobre. Jestem pod wrażeniem roznorodnosci tych pudelek w ogole nie wiedzialem ze niektóre nawet istnieja :P. Co do tematu z szefostwem, no to tak już jest i nikt tego nie zmieni. Trzeba wiele razy spuścić głowe i pokornie zrobic co kaza.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 13 maja 2016, 8:38

Zamawiam w tym sklepie regularnie opakowania na płyty a czasem nawet wytłaczają dla mnie płytki i mogę ich tylko polecić. Nigdy nie miałem problemów robota zawsze terminowa, jakość również z najwyższej półki. Można brac w ciemno :)

Wróć do Offtopic