Czy melatonina z apteki to przepis na spokojny sen?

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 04 sty 2018, 23:17

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio mam trochę stresu w pracy i ten tryb życia bardzo się odbija na moim samopoczuciu, na jakości mojego snu. Chciałbym w końcu znów spać spokojnie. Czy tabletki z melatoniną są dobrą pomocą? Będę wdzięczny za wskazówki, głównie z Waszego własnego doświadczenia.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 05 sty 2018, 0:05

Też słyszałem wiele razy o tym, że suplementy zawierające melatoninę są bezpiecznym, skutecznym i niedrogim suplementem pomagającym na bezsenność, aczkolwiek sam ich nie stosowałem.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 05 sty 2018, 0:51

Jeśli potrzebna Ci jest melatonina apteka dostarczy Ci wszelkich szczegółów dotyczących tabletek zawierających tę substancję. Wejdź na stronę: aptekamini.pl/melatonina-lek-am-3mg-60-tabletek.html aby dowiedzieć się o właściwościach opakowania oraz o wskazaniach dotyczących stosowania suplementu.

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 05 sty 2018, 3:26

Aptekamini.pl to dobry wybór. Jeśli nie będziesz przekonany co do tych konkretnych tabletek, możesz poszukać innych. Jest tutaj mnóstwo suplementów na bezsenność, lubię tę aptekę przede wszystkim ze względu na duży asortyment.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 05 sty 2018, 4:13

Ja także szukałem pomocy, jeśli chodzi o bezsenność. Tabletki z melatoniną okazały się strzałem w dziesiątkę, więc jestem pewny, że okażą się pomocne również dla Ciebie.

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 05 sty 2018, 6:56

Mam nadzieję i wierzę, że tak będzie. Wiem, że dużo osób stosuje melatoninę jako suplement i są zadowoleni.

Wróć do Offtopic