Zabiegi upiększające dla żony

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 15 lis 2016, 2:48

Cześć. Moja żona obchodzi niedługo urodziny. No, kolejne, nie będę zdradzał które. I cały czas gada, że ona to była chciała się zająć jakoś profesjonalnie swoim wygądem. Ja tam się na tym nie znam, a chciałbym jej taki prezent urodzinowy sprawić. Czy ktoś tutaj może mi pomoże i powie może, za czym powinienem się rozglądać?

Postautor: mylna » 15 lis 2016, 3:33

Fajnie, że chcesz żonie taki prezent zrobić, na pewno to bardzo doceni. Mało facetów takie kroki podejmuje. Ale to chodzi bardziej o takie profesjonalne zmiany, medyczne, czy raczej tylko jakaś kosmetyczka, paznokcie, usta, te sprawy?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 15 lis 2016, 5:32

Możesz powiedzieć o czymś bardziej profesjonalnym, bo chyba o coś takiego żonie teraz chodzi. No mam nadzieję, że o coś takiego, w końcu tyle razy już o tym mówiła, że chyba przecież się nie pomylę, co nie? :P

Postautor: mylna » 15 lis 2016, 7:40

No tak, sam znasz swoją żonę najlepiej. No to w takim razie konieczna może być medycyna estetyczna Zabrze akurat bardzo dobrze w tym względzie stoi i można tutaj znaleźć bardzo wielu ciekawych specjalistów z tej dziedziny, którzy się zajmuje profesjonalnym upiększaniem naszych i tak już pięknych facjat :P

Postautor: xelda » 15 lis 2016, 10:20

Koleżanka ma całkowitą rację. Ja na stronie http://www.klinikamarkowicz.pl/ znalazłam kiedyś taką godną uwagę klinikę, w której się robi najróżniejsze rzeczy. Jestem z tego tak bardzo zadowolona, że do tej pory tam często wracam i jest naprawdę super. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, że w jakimkolwiek innym miejscu coś bym takiego robiła

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 15 lis 2016, 12:23

I pięknie, o coś takiego chyba mojej żonie właśnie chodzi. Bardzo Wam dziękuję, drogie Panie za pomoc i mam nadzieję, że żonka będzie zadowolona takiego prezentu urodzinowego i będzie mogła wybrać dla siebie zabiegi odpowiendie

Wróć do Rekreacyjnie