Gdzie naprawie rower

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: kazarayv » 12 maja 2016, 4:37

witam jestem z małego miasta i nie ma tu dobrego serwisu rowerów wieć i tak rower musze oddac gdzies indziej. wiec sie zastnawiam ze skoro juz go musze gdzies poslac albo zaweiźć to może niech to będzie bardzo dobre miejsce i już ni będę patrzył na odległośi. trochę funduszy na to mam. więc proszę polecajcie nawet z całej polski serwisy. pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: Vdrakkainen » 12 maja 2016, 7:12

hmmm ciekawe podejście masz. ja ci mogę od razu szczerze polecić jeden serwis który robi absolutnie wszystko nie niszcząc przy tym rowerka wszystko na końcu wraca w idealnym stanie. wiele razy mi się zdarzało że to czego nikt nie umiał naprawic i chcieli normalnie wycinać, to tam robili to bez problemu. zajrzyj sobie tutaj i zoabczysz o czym muwie: supersportowy.pl/content/8-serwis-i-naprawa-rowerow chyba sie pisze mówie przez ó zamknięte nie/? dobra nieważne... w każdym razie odezwij się do nich oni nawet mogą odebrać twój rower od ciebie tylko wiadomo za dodatkową opłątą i zależy gdzie mieszkasz

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: Gustaff » 12 maja 2016, 7:54

a powiedz mi co masz za rower i co chcesz w nim naprawiać??? taki ogólny przegląd itd.?? jestem ciekawy bo sam sie teraz zabieram za takie sprawy. bede wdzieczny za odp. pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: kazarayv » 12 maja 2016, 10:26

chcę naprawic rower Kokkedal jest to taki beach cruiser w bardzo ladnym kolorze pastelowym. tak chce zrobic ogolny przeglad i regulacje wszystkich przerzutek, sprawdzi hamulce wszystko naoliwić i tak dalej. no i jest tam jeden problem ze cos sie obluzowuje na dole i o siebie trze i tego nikt nie umie naprawic dlatego wlasnie chce zeby ktos dobry to robil. dziekuje za namiar i pozdrawiam

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: Gustaff » 12 maja 2016, 11:39

mega mi się podobaja beach crusery gratuluje takiego wyboru odważny jak na polske. ale pewnie beda bardziej popularne biegiem czasu. pozdrawiam serdecznie również ciebie i wszystkich rowerzystów z prawdziwrgo zdarzenia, zajawkowiczów i pasjonatów rowerów

Awatar użytkownika

Gdzie naprawie rower

Postautor: Kwazar » 12 maja 2016, 12:46

ja tam wole modele górskie bo jestem taki bardziej hardkorowiec hehe. ale słyuszalem już o tym sklepie/serwisie bardzo dobre rzeczy wiec pewnie tam bede robił zakupy też w przyszłości jak zbiorę środki. pozdrowienia

Wróć do Rekreacyjnie