Wynajem jachtu na Morzu Śródziemnym

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 19 kwie 2016, 19:21

Hej! Chciałbym wynająć jacht w ciepłym miejscu nie za daleko od Polski więc wydaje mi się że Morze Śródziemne będzie najlepsze. Chciałbym spytać szczególnie bardziej doświadczone osoby gdzie najlepiej się udać? Włochy, Grecja, Hiszpania? Posiadam wszystkie uprawnienia.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 19 kwie 2016, 21:13

Cześć, polecam Grecję bo jest niezwykłym miejscem do żeglowania. Linia brzegowa pozwala poczuć się jak prawdziwy odkrywca, można też przetestować swoje umiejętności, poza tym ciepła woda, cudowna pogoda, coś wspaniałego.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 20 kwie 2016, 0:03

Również polecam Grecję. Duża ilość wysepek pozwala na zatrzymanie się na którejś i odpoczynek w samotności i ciszy. Ma to coś z odczucia o którym piała koleżanka :). Poza tym jakby nie patrzeć są to tereny na których od tysięcy lat żegluga handlowa i wojenna były obecne i rozwijały się co przynajmniej na mnie wpływa dosyć sentymentalnie.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 20 kwie 2016, 2:02

Dzięki za wypowiedzi, chyba rzeczywiście zdecyduję się na Grecję. Pytanie tylko od kogo wyczarterować jacht? Macie może jakieś firmy z którym stale współpracujecie i moglibyście polecić? Będę wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika

Postautor: MiRaGe(PL) » 20 kwie 2016, 2:50

Witam. Często wybieram się popływać i od kilku lat bez przerwy korzystam z usług Pasat Charter. Mają konkurencyjne ceny i bardzo dużo usług dodatkowych, z których również warto skorzystać. Co prawda zawsze celowałem w Karaiby, Kubę, Seszele itd, w Grecji nigdy nie pływałem, ale na stronie widzę że również tam proponują jachty: http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/grecja-charter.html . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 20 kwie 2016, 5:23

Trzy razy wynajmowałam od tej firmy i byłam bardzo zadowolona, bo mają naprawdę duży wybór jachtów i różnych dodatków o których wspomniał kolega. Polecam :)

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 20 kwie 2016, 7:18

Bardzo dziękuję za pomoc, już jestem po telefonie do tej firmy i wstępnie wszystko ustaliłem :). Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego.

Wróć do Rekreacyjnie