Skąd mogę pobrać tabelę rozmiarów Nike?

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 07 kwie 2019, 21:47

Siemka, spodobały mi sie jedne buty sportowe, ale w sklepie nie ma mojego rozmiaru, wiec pani w sklpe mi poradziła zamowic je online z dostawa do domu, ale zanim zamowie buty, powinienem zmierzyc sobie rozmiar stopy według rozmiarówki Nike, skąd moge ją pobrac?

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 07 kwie 2019, 23:36

Phi ;P też ekspedientka, nie mogla ci zamowic do sklepu modelu i rozmiaru obuwia, ktore cie interesuje?

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 07 kwie 2019, 23:47

Moze akurat nie było takiej możliwości, czasami tak bywa, więc zamówienie butow online to najlepsze rozwiazanie, a rozmiarówka Nike jest dostepna chocby na https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/, jest ona tak podzielona aby mozna bylo kupić buty dla kazdego członka rodziny, od dziecka po nastolatka czy buty damskie i meskie.

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 08 kwie 2019, 2:31

tez sie przymierzam to zakupu butow tyle, ze Reeboka, ale czytam to i nie do konca wiem, jak zmierzyć stopę?!

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 08 kwie 2019, 3:20

Postepuj korok po kroku wg instrukcji, zmierz stopy o odpowiedniej porze dnia i w skarpetach, najlepiej po południu, pomiar poranny jest niewskazany, bo w ciagu dnia stopy mogą puchnac, ale ważne jest też to, ze jesli chcesz kupić buty Reeboka, to nalezy ściągnąć tabelę z rozmiarami Reeboka, a nie innych producentow, bo choc sposób pomiaru jest podobny to tabelki mogą sie roznić.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 08 kwie 2019, 5:10

Ok, wszystko pięknie i ładnie, ale jak ktos nie jest zdecydowany jeszcze na konkretną marke skad mozna pobrać kilka rozmiarówek, znacie taka strone?

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 08 kwie 2019, 6:10

Mówisz masz na ctxsport.com znajdziesz rozmiarowki wielu znanych marek obuwia sportowego, na pewno cos wybierzesz, sklep gwarantuje ekspresowa wysylke i fachowe doradztwo, oferuje nie tylko obuwie czy odzież, ale też akcesoria do turystyki, firma ma też kilka sklepów stacjonarnych.

Wróć do Rekreacyjnie