Wydajnego laptopa w dobrej cenie – gdzie opłaca się kupować?

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 09 mar 2017, 1:00

Chcę sobie sprawić jakiegoś solidnego laptopa bo niestety mój HP po latach dość intensywnego użytkowania postanowił udać się na wieczny spoczynek ;) Rzecz w tym że rynek jest zalany ofertami i ja w tym gąszczu już się za bardzo nie umiem zorientować. Poradzicie mi?

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 09 mar 2017, 1:21

Myślę że warto skierować kroki do sklepu MCT F2 albo po prostu wbić na ich stronę. Zawsze mają bardzo fajnie dobrane modele z trochę wyższej półki i to w naprawdę korzystnych cenach. Jak są potrzebne laptopy Poznań jak dla mnie nie ma lepszej opcji.

Postautor: xelda » 09 mar 2017, 3:43

U nas w firmie są laptopy Asus Pro i jeszcze nikt nie narzekał mct-sklep.pl/asus-pro-c4637. Naprawdę dobry sprzęt, zero usterek i bardzo płynnie pracuje w przeciwieństwie do tego co mieliśmy wcześniej w biurze.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 09 mar 2017, 5:54

Ja mogę bardzo pozytywnie się wypowiedzieć o Dellach, jak na razie miałem dwa kompy tej marki. Bardzo dobre dyski, świetna matryca i klawiatura. Można je dorwać w fajnych cenach.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 09 mar 2017, 7:32

Może przez jakiś sentyment do starego IBM ja polecam Lenovo ThinkPad X - mct-sklep.pl/thinkpad-x-c4547. Według mnie najlepszy model w tej półce cenowej, bardzo trwały i ze świetnymi podzespołami.

Wróć do Komputerowo