Bluzy polarowe dla pracowników firmowych

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 07 lip 2016, 4:27

Witam, szukam bluz polarowych dla moich pracowników. Potrzebuje dwanaście jednakowych bluz z polaru, najlepiej żeby była możliwość zrobienia nadruku z logiem firmy. Wiecie, gdzie dostanę coś takiego? Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 07 lip 2016, 7:26

Hej, hej! polecam Ci rozejrzeć się na stronce: http://www.promoefekt.pl/bluzy-polarowe. Możesz zakupić tam różnego rodzaju odzież dla pracowników: od czapek, kurtek, koszulek, po bluzy polarowe i spodenki – wszystko w fajnej cenie a jakość wykonania zniewala.

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 07 lip 2016, 8:03

Witam, dla swoich pracowników zamawiałem też na stronie http://www.promoefekt.pl/koszulki-polo koszulki. Mega duży wybór wzorów, fasonów i kolorów. Nie można też narzekać na jakosć tych koszulek, chłopaki noszą je już jakiś czas i wciąż wyglądają jak nowe.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 07 lip 2016, 10:34

Jeśli interesują Cię nadruki, to wspomniana wyżej firma też ma wiele do zaoferowania w tym temacie. Zamawiałam kiedyś 10 sztuk koszulek z nadrukiem właśnie z tej hurtowni i generalnie byłam zadowolona.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 07 lip 2016, 12:32

To prawda, oni wykonują wszelkiego rodzaju nadruki takie jak: sitodruk, druk transwerowy, sublimacja, flock, cyfrówka, flex czy subli flock. Nadruki te można zamówić na koszulkach, kamizelkach, czapkach i każdej odzieży reklamowej.

Wróć do Biznesowo