Szukam dobrych kserokopiarek

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 25 maja 2016, 3:35

Hejka kochani! Pochwalę się przy okazji, a co :D Rozszerzamy nieco swoją działalność, przenosimy ją do profesjonalnego biura (to już nie wynajęta kawalerka :P), wobec tego sporo rzecz się unas zmieni. I teraz pytanie do Was. Bo wiecie, zwykły skaner, drukarka, czy nawet urzadzenie wielofunkcyjne na niewiele się zda, jak będzie dużo papierów. A szykuje się ich drastyczy wzrost. Woec tego szukam jakiejś profesjonalnej kserokopiarki, która podoła ciężkiemu zadaniu. To nie musi być nówka funkiel, byle byłaby wciąż sprawna i jeszcze trochę pociągnęła :)

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 25 maja 2016, 5:51

Bo to jeden komis jest w Poznaniu? Wystarczy, że się przejdziesz do jednego, drugiego czy trzeciego komisu, który skupuje różna elektronikę.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 25 maja 2016, 7:46

Co Ty… nie pakuj dziewczyny na minę. Te z komisu to często najgorszy szmelc, jaki można w ogóle kupić. Zazwyczaj do komisu trafiają już mocno wyeksploatowane urządzenia, więc nawet nie trać czasu, żeby tam chodzić, bo kupisz, pochodzi może z miesiąc, dwa i tyle!

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 25 maja 2016, 8:47

A ja myślę Laska, że najlepiej by było, jakbyś poszukała w Poznaniu serwisu drukarek, bo oni czasem skupują też używane urządzenia, albo też i dysponują nowym. Tylko też musisz się liczyć z tym, że nowy sprzęt to też koszta, co nie?

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 25 maja 2016, 9:54

Tak, zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę, dlatego napisłam do Was, licząc, że ktoś mi pomoże. Jak na razie jedyne konkretne i warte rozwagi jest właśnie to, żeby może znaleźć jakiś serwis.

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 25 maja 2016, 11:22

Ty słuchaj, a po co od razu kupować? :) Sprzęt biurowy zawsze możesz wziac w dzierżawę, więc sprawa tańsza niż zakup, a jednocześnie masz dobry i nowy sprzęt na miejscu. Wejdź sobie na stronę http://www.telekontrakt.pl/dzierzawa/, gdzie znajdziesz taką ofertę. Według mnie to świetna alternatywa właśnie tym bardziej dla biur, które dopero rozkręcaja swoją działalność :)

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 25 maja 2016, 11:43

Kurczę, kolego, to rewelacyjny pomysł :) Patrz ile to człowiek może się dowiedzieć na forum. :) Dzięki za Waszą pomoc Kochani, ale myślę, że znalazłam już swoje rozwiązanie. :) Temat można zamykać!

Wróć do Biznesowo