Szukam dobrego biura rachunkowego w pobliżu Katowic

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 18 mar 2016, 7:15

Prowadzę rodzinną firmę, która na początku była niedużym biznesem z paroma zatrudnionymi pracownikami. Na takim etapie mogłam dawać sobie radę sama, ale w związku z otrzymywaniem coraz lepszych zleceń i zatrudnianiem kolejnych specjalistów muszę zlecić obsługę księgową jakiejś profesjonalnej firmie. Najlepiej byłoby gdyby taka firma zajmowała się też obsługą kadrową bo zapewne dalszy rozwój będzie wymagał także tego.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 18 mar 2016, 7:43

Witaj. Szczere gratulacje z powodu rozwoju firmy. Znam dobrze to uczucie kiedy ciężka praca zaczyna dawać efekty i coś czemu poswiecilas tak wiele czasu i energii zaczyna byc zauwazalne. Podobnie jak Ty zatrudniam całkiem sporą ilość pracowników dlatego szukałam najlepszego biura rachunkowego o najbardziej konkurencyjnej ofercie. Udało mi się znaleźć Taxhome, który polecił mi mój znajomy i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego poziomu usług.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 18 mar 2016, 10:22

No to jest nas więcej bo z firmą Tax Home współpracuję już od dawna również w zakresie kadrowo-płacowym i bardzo sobie chwalę. Kiedy słyszę od moich kolegów współpracujacych z roznymi biurami o zgrzytach i nieporozumieniach w komunikacji to chce mi sie smiac :). Sporej części poleciłem biuro o którym rozmawiamy i nikt miał powodów do narzekań.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 18 mar 2016, 12:21

Dziękuję że napisaliście. Znalazłam stronę tej firmy i przeczytałam ze maja w ofercie nadzór ksiegowy. Moze z czegos takiego bym skorzystala na poczatku. Jak myslicie?

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 18 mar 2016, 13:48

Jest to opcja dla firm które posiadaja już zespół księgowych a wysłannik biura rachunkowego pełni rolę głównego księgowego. Więc w Twoim wypadku się nie sprawdzi, w późniejszym etapie jak najbardziej ale teraz musisz skorzystać z pełnej obsługi księgowej. Pozdrawiam.

Wróć do Biznesowo