Pomysł na biznes – czy osiedlowy papierniczy to dzisiaj jesz

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 12 lut 2016, 10:05

Hejka! Na wstępie bardzo proszę o nie jechanie po mnie, a ja już to delikatne bo ja pytam zupełnie poważnie :D Kiedyś dawno temu u mnie na osiedlu był sklep papierniczy, ale to było strasznie dawno temu, zamknęli go i od lat nic nie ma. Tak się zastanawiam czy nie otworzyć takiego małego biznesu. Myślicie, że w XXI wieku taki sklep ma prawo bytu?

Awatar użytkownika

Pomysł na biznes – czy osiedlowy papierniczy to dzisiaj jeszcze się sprawdzi? :D

Postautor: Artlonth88 » 12 lut 2016, 12:50

a zastanowiłeś się dlaczego tamten sklep zamknęli? Taki kaprys czy ludzie nie kupowali albo obok jest gdzieś duż market gdzie zeszyt kupisz za 25 giera? Przemyśl sprawę.

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 12 lut 2016, 13:48

Nie widzę nic złego w takich sklepach, co z tego że mamy nowoczesne czasy jak nadal korzysta się z paieru , nawet takiedo do drukarek, a z dłogopisów spinaczy czy innych zeczy to w biurze ciężko zrezygnować. Ja mieszkam na wiosce i u mnie to w ogóle brakuje takich miejsc, żeby kupić artykuły papiernicze Gdańsk jest dla mnie najbliższym miejsce gdzie musze pojechać, a to prawie 25km :/ nie mam lekko żeby dzieciom coś do szkoły kupić.

Awatar użytkownika

Pomysł na biznes – czy osiedlowy papierniczy to dzisiaj jeszcze się sprawdzi? :D

Postautor: DrBen » 12 lut 2016, 14:36

tam prowadził to taki naprawdę starszy facecik, mnie coś się wydaje, że po prostu mu się zmarło albo poważnie zachorował i zwinął biznes, w pobliżu nie ma marketu dużego, a dzieciaków sporo sę tu kręci i jest szkoła. Zobaczymy, ale dzięki za rozmowę! pozdrawima.

Wróć do Biznesowo