Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak założyć sklep internetowy?

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 07 mar 2017, 23:24

Lubię podejmować wyzwania żywiowe i samodzielnie sobie z nimi radzić. Wydawało mi się, że z założeniem sklepu internetowego też sobie poradzę, ale jak poczytałem, czego warto nie robić a co warto robić to zrezygnowałem z samodzielnego podjęcia tematu. Chciałbym prosić o pomoc w założeniu sklepu jakiegoś profesjonalistę, poradzicie mi kogoś?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 08 mar 2017, 2:16

Założenie sklepu to dość skomplikowana rzecz, tak się tylko wydaje, ze można to zrobić szybko i z marszu... Sam to przeżyłem i wiem, że już więcej takiego błędu na pewno nie popełnię. Jeśli nie znasz się na czymś na sto procent, to lepiej nie angażowac się w takie przedsięwzięcie samodzuelnie...

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 08 mar 2017, 3:31

Jest dokładnie tak jak piszesz, a samodzielne to można prowadzić sklep... Założenie jednak to robota związana z wieloma apsektami, które warto mieć w jednym palcu. Serwery, grafiki, oferty i tak dalej i tak dalej. Jest tego całe mnóśtwo...

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 08 mar 2017, 4:09

Nawet mnie nie strasz :))))

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 08 mar 2017, 5:21

Nie straszę tylko mówię tak jak jest :))) Ale oczywiście nie masz się czym przejmowac, bo możesz skorzystać z gotowego szabonu sklepu, który już na wstępie da Ci przewagę nad konkurencją. Z Twojej strony wymagane jest zapewnienie dokładnych informacji na temat sklepu i tyle. Całym zapleczem sklepu zajmie się zewnętrzna firma.

Awatar użytkownika

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak założyć sklep internetow

Postautor: Patrycja » 08 mar 2017, 6:46

Jeśli takiej firmy szukasz, a pewni tak za chwilę będzie to zajrzyj tutaj aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php i oceń czy szybko zaczniesz zarabiać :))) Według mnie tak powinien wygląać profesjonalny sklep internetowy jak założyć i prowadzić taki sklep dowiesz się do specjalistów tej firmy.

Awatar użytkownika

Postautor: Burza » 08 mar 2017, 7:28

Znam i korzystam i cały czas ulepszam zaplecze mojego wirtualnego sklepu, a dostaje od nich praktycznie wszystko co jest potrzebne do prowadzenia wirtualnej sprzedaży...

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 08 mar 2017, 8:02

Kiedyś prowadziłem sklep samodzielnie i byłem przekonany, że sprzedaż przz intternet niewiele daje, dopóki nie spotkałem kolegi, który pokazał mi jak to wszystko zroganizować i do jakiej firmy zwrócić się o pomoc.

Wróć do Biznesowo